Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kihez kell fordulni ha a...

Kihez kell fordulni ha a szomszéd illegálisan, nem megfelelő körülmények közt tart állatokat? Illetve ma vettük észre, hogy a kertünk tele van patkánnyal, és tőlük szöknek át.

Figyelt kérdés

Pár hete költöztek el. Tudni kell hogy a telkük közepén, a mi telkünk mellett vannak nekik óljaik, ahol kekcsét, kacsát tyúkot és hasonló állatokat tartottak. Szinte mindent elvitték, egyedül már csak a kecskéket látjuk. A néha idejövő bűz, és a rengeteg légy szo-szo elment, de az hogy már patkányok is vannak..

Megették a fél kukoricát már nálunk a kertben.


2010. júl. 21. 11:38
 1/8 anonim válasza:
Rendorseg én ugy tom
2010. júl. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sztem is.
2010. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem akarsz vagy akartok velük megegyezni vagy beszelni??
2010. júl. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Beszélni nem lehet velük, mert eléggé "érdekes" emberek, ott tesznek alánk ahol tudnak.

Köszi, akkor lehet az lesz belőle.. Bár nem tudom mit tudnának tenni :/

2010. júl. 21. 11:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

be kell jelenteni a jegyzőnél illetve a rendőrségen.

És minél hamarabb tedd meg.

Már többször volt Magyarországon, hogy halálra éheztette, szomjaztatta valaki a jószágait nemtörődömségből. Akkor mindenki szidta a hatósági állatorvost, a szomszédokat, hogy miért nem vették észre. Te ne ess ebbe a hibába.

A kecskék előtt friss víznek kellene lennie, friss ételnek és a lakhelyüket takarítani kell.

Nem tudom melyik környék ez, de a legközelebbi állatmenhelynek szólhatsz. Nekik van gyakorlatuk a feljelentésben, talán helyet is találnának nekik.

2010. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A bűz és a patkányok miatt az ÁNTSZ-nél is tehetsz feljelentést.
2010. júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is "álletvédős megoldást" kellene találni, mert a rendőrség sz.rik az ilyesmire sajnos. Legalábbis nálunk abszolút nem törődnek az ilyen kisebb prioritású ügyekkel...
2010. júl. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hartl Andrea válasza:
ÖNKORMÁNYZAT,KÖRNYEZETVÉDELMI IRODA.
2010. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!