Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ki szereti a hüllőket?

Ki szereti a hüllőket?

Figyelt kérdés

ki tart vagy mi a kedvenc faja stb. nemet kort írjatok kíváncsi vagyok az arányokra.

nálam 10 királysikló van és egy agáma

22f



2020. márc. 7. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Én szeretem őket! :) De sajnos nem tartok semmilyen állatot. Nagy vágyam egy Mexikó Fekete Királysikló. De tetszenek a pitonok (de NEM spider!) és boák is. Meg a vitorlásgekkók, szkinkek, agámák... :D


26N... elég furán szoktak rám nézni amikor elkezdek beszélni a hüllőkről, tarantulákról :D

2020. márc. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
A teknősöket szeretem nagyon. Nem tudom hogy miért, engem ők emlékeztetnek a legjobban a dinoszauruszokra. Szárazföldi, édesvizi, tengeri teknősöket is szeretem. Van 1 ékszer és 1 térkép tekim.
2020. márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
27%
Hüllő? Mint ha a telefonba azt mondanád: "- Hüllő!"?
2020. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Én jelenleg egy hím leót tartok, meg három schneider szkinket. Kedvenceim a lacerták, főleg a hazaiak, zöld gyík, fürge gyík. Szerintem a legarányosabb testfelépítésű gyíkok, élénk színűek és tetszik a pikkelyeik textúrája is. Kár, hogy nem lehet tartani. Másodiknak tejut mondanám. Ha lesz rá módom, szeretnék is egyet.

19/f

2020. márc. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon szeretem a kígyókat és a gyíkokat, gekkókat. Egy ideig mentettem a vízisiklókat, de nem tartok semmilyen állatot sajnos.
2020. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Lemaradt: 37/nő
2020. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

1 boám van most

Régebben több volt; 4 boa, 2 tigrispiton, 2 szőnyegpiton, stb de el kellett adnom őket.

24L

2020. márc. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki pontoz le ilyen válaszokat?
2020. márc. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A papáméknál van egy gekkó ami tulajdonképpen az enyém mert mi hoztuk oda.Eredetileg kettő volt egy nőstény meg egy hím (a nőstény meghalt).Nem különösen szeretem a hüllőket.
2020. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es, a nőstény valószínűleg azért halt meg, mert a hím megölte... párban TILOS gekkókat tartani!! Vagy minimum 2 nőstény az egy hím mellé....
2020. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!