Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kisállat valo nekem?...

Milyen kisállat valo nekem? Szobában/házban tartanám. Emlős vagy hüllő?

Figyelt kérdés

Olyan kisállatot szeretnék akit simogathatok, és tud hozzám lelkileg kötődni. És lehet velem a lakásba. Lehetőleg az ará se legyen magas, mert 16éves vagyok(tehát nincs saját keresetem..).

És hörcsög nem kell, mert volt, de egyáltalán nem szerettek engem..mindennap cseréltem alattuk az almot.

meg mindet megcsináltam, de nem hagyták h simogassam őket, csak jol belémharaptak. Tehát vmi kedvesebb állatka kéne nekem:)


2008. nov. 23. 14:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
a patkány tényleg jófej, de ahogy írták előttem a tengerimalacra, érdemesebb gazditól beszerezni, ahol éppen vannak picik, talán még ingyen is odaadja (neten biztos lehet találni sokat). régen én is állatkereskedésből szereztem be, nagyok voltak már és vadak. sajnos vissza is kellett vinni őket. de azért egy almot otthagytak nekünk, na, hát ők tündériek voltak. nálunk rágtak vezetéket is (én persze sikeresen áldozatul is estem a csupasz vezetéknek), a távirányító gombjait is eltűntették. de imádnivalóak...
2008. nov. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Ma megvettem a kisdrágámat/patkány/ (Casper).

Annyira édes, tnap néztem meg, és egyből "beleszerettem":)

Most is itt van nem messze tőlem, nem rg hoztam haza, de már kimert mászni a dobozkájábol..most éppen ismerkedik a helyével:) Eszeget is már, áhh olyan cukiii:)

Nagyon jo ötletet adtatok h pateszt vegyek, köszönöm.

2008. nov. 26. 17:33
 13/17 anonim válasza:

Szia!Szerintem vagy kutyát vagy tengerimalacot vagy pedig hörcsögöt!!!:D

Nekünk mindegyik volt/van és nekem van is tapasztalatom, bár a tapasztalattal nem akarok nagyképűsködni!!!

2009. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Patkányom lett nov.26-án:)
2009. jan. 5. 15:59
 15/17 anonim ***** válasza:

macska (az abesszín cicák szeretnek játszani) az orosz kék okos.

görény (ha kiszedeted a bűzmirígyét (2-3 ezer ft) aranyos, nagyon szeret játszani, csak sajnos túlságosan is, mindent elvisz, széttép, ellopja, visít, de kegyetlenül, megrág, megesz, zörög, karmol. Amit csak el tudsz képzelni. De nagyon kedves állat, és lehet nevelni ! (szabadon élhet, szobatisztaságra betanítható, lehet pórázon sétáltatni)

2009. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
cicaa?:)
2010. júl. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

ja akk. grat.:)

inkább akk. cicóót ne vegyéé még megeszii.:)

2010. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!