Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Terraplázán milyen a kínálat ?

Terraplázán milyen a kínálat ?

Figyelt kérdés
Speciel az ászkák és tarantulák érdekelnének esetleg skorpiók és egyéb ízeltlábúak. Még nem voltam egyensem és érdekelne hogy mire számíthatok.

2020. máj. 16. 04:36
 1/1 anonim válasza:

Szia! Mi pár éve voltunk kint a párommal Terraplázán, madárpókot vettünk mi is, meg a terráriumokhoz eszközöket.

A Macilaci Spiderst tudom ajánlani, rengeteg pókkal mennek mindig, megbízhatóak is a fajtákat tekintve. A másik csapat a Bódibrothers, egy srác meg a párja csinálja, velük is sokáig kapcsolatban voltunk.

22 pókunk volt összesen, talaj és fán lakók. A csótányokat is a Bódibrotherstől vettük. Ők ugyan kisebb csapat, mint a Macilaci Spiders, de megbízhatóak ők is, meg nagyon jó fejek :).

Én őket ajánlom.

(Annó, amikor eldöntöttük, hogy már nagyon sok a pók itthon, nem is nagyon fértek el, a Bódiéknak adtuk oda a pókokat egy jelképes összegért (terráriumostól, mindenestől)).

2020. máj. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!