Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyire kezeled emberileg az...

Mennyire kezeled emberileg az állataidat?

Figyelt kérdés
én sokszor használom a kérlek és köszönöm szavakat. Csak úgy jött, hogy kipróbáljam, hogy hogy reagálnak rá és úgy vettem észre, hogy tetszik nekik. Van egy macskám, ő kifejezetten szereti.

2020. máj. 17. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, mert nem emberek.
2020. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Én teljesen úgy bánok velük, mintha a gyerekeim lennének.XD 10 macskám és két nyulam van :D
2020. máj. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Egy cicám van. Enis úgy kezelem, mintha a gyerekem lenne. Imádom :D
2020. máj. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amennyire ők embernek hiszik magukat. :))) De komolyan.

Akkor jöttem rá, hogy nem én értek jól kutyául, hanem a kutyáim beszélnek jól emberül, amikor befogadtam menhelyről egy 4 hónapos kutyát, aki a menhelyen született és emiatt nem volt sok kapcsolata emberekkel. Ő egy kicsit mindig kutya maradt, mert nem hiszi magát embernek és nem beszéli annyira az én nyelvemet.

2020. máj. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Nekem van egy 7 hónapos keverék kis kutyám és úgy beszélek hozzá mint egy emberhez. Mintha a gyermekem lenne szóval teljesmértékben emberileg kezelem őket/őt
2020. máj. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A szobába nem engedem be őket, nem vélem úgy, hogy egy háziállatnak pont ugyanúgy kell élnie, mint egy embernek, de szoktam velük beszélgetni, vagy pl. a kutyához is normális hangerőn szólok, hogy "menjünk ki a kertből", mert én is megyek, és bezárom a kertkaput magunk mögött, és ő meg is érti.
2020. máj. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!