Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen hatásos bolhairtó...

Milyen hatásos bolhairtó sprayt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Azért sprayt szeretnék,mert azt nem csak egy macskára lehet fújni,nekem ugyanis 12 van,meg egy kis termetű kutyám.

Nem szeretném ha egy vagyonba kerülne,de több hónapig hasson.Ha ismertek ilyen sprayt akkor megmondanátok a nevét,az árát,és hogy hol vettétek.


2010. júl. 30. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Frontline spray, állatpatikában vagy állatorvostól beszerezhető. Macskán 6 hét, kutyán 3 hónap a hatása. Nem a legerősebb bolha ellenes szer, de ilyen univerzális (sok cica és kutya)használatra szerintem ez a legjobb.
2010. aug. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne kínlódj a sprayével én ma vettem Frontlline csepegtető oldatot bolha ellen három hónapig véd kullancs ellen egy hónapos védelem. Én 2400 vettem a 10 kg kutyára. Nagy kullancs veszély van.Nagy gubancokat tud okozni.

A múlt héten voltunk állatorvosnál belement a kutyába egy topolás öszzesen 15 ezret hagytam ott.

Bolhával sosem volt dolgunk, pedig van macskánk is, a bolha nyakörvet nem ajánlotta az állatorvos, a macskáról, gondolom a kutyáról is leugrik, de a környezteben él tovább vígan.

Én a debreceni Fressnap-ba vettem, de nagyobb üzletek és állatpatikába is lehet kapni.

2010. aug. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Macskában a kullancs nem okoz babéziózist. Ma voltam épp állatorvosnál és azt mondta a doki, hogy a Frontline-hoz hozzászoktak a kullancsok és a bolhák, semmit se ér. Adott nekem egy Neostomosan nevű oldatot, amit vízzel hígítva kell a macskára spriccelni. 2 ml-t kell 1 liter vízhez adni, lefújni vele a macska hátát, hasát, nyakát. Szemébe, szájába, orrába ne menjen!!! Kutyánál 2 ml-t 8 deci vízhez. Kullancsot is megöli, amíg a szőrén mászik.
2010. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és 800 Ft egy 20 ml-es adag, ami 10 liter vízhez elég, tehát nagyon takarékos. Nem kell a macskát eláztatni, csak úgy finoman lefújni vele egyszer-kétszer mindenhol.
2010. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!