Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ajánlanátok egy hatásos módszert?

Ajánlanátok egy hatásos módszert?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 hónapja szültem, és nagyon sok felesleg van rajtam. Mikor teherbe estem akkor voltam 55 kg, most 90. Nagyon nem érzem magam jól így, és szeretnék változtatni ezen. Sajnos fitneszre meg ilyesmikre nincs időm, mert a kisbabámmal vagyok és háztartást vezetek. Tudna valaki ajánlani valami hatásos módszert?

Akarat erőm van, csak eddig semmi nem használt, és 20-30 ezreket nem akarok kiadni tablettákra.

Ha nem is a régi súlyomra, de olyan 60-65 kg-n már jobban érezném magam azt hiszem.


Köszönöm a segítséget.

Rita


2011. szept. 17. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Mozgás - akár tempós gyalogolás babakocsit tolva

Napi 5 kis étkezés

Sok fehérje - extra sok, mert gondolom szoptatsz is, nézz utána, hogy ahhoz még mi szükséges.

Kevés szénhidrát - az is inkább a délelőtti órában

Kevés zsír

Sok zöldség

Sok folyadék

2011. szept. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szülés/szoptatás után úgy fogytam le,hogy fele annyit ettem mint előtte. Havonta 2 kiló ment le.
2011. szept. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. szept. 18. 14:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Kis mozgás muszáj lenne.

Pont ma vettem egy DVD-t, én nem szültem, csak nekem is kevés időm van, még véleményt nem tudok mondani, mert még nem csináltam, de hatásosnak tűnik.

Cindy Crawford - Új dimenzió

Cindy DIREKT azoknak a nőknek készítette ezt a videót, akik szülés után vannak, és ő is a terhesség után forgatta.

3 edzést tartalmaz: A, B és C edzést.

Az A: 10 perc, a B: 17, és a C 40. Az első könnyű, főleg mozgás, kicsit hasizommal, ez nem megerőltető, direkt a szülés utáni hetekhez készült. És úgy nehezedik fokozatosan.

Így mindennap tudsz tornázni, akkor is ha csak 10 pered van magadra :)

Sok sikert:)

2011. szept. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*főleg nyújtás, kicsi hasizommal
2011. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :) Mindenképpen utánajárok a dvd-nek!:)
2011. szept. 19. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!