Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért állatkínzás egy szarka...

Miért állatkínzás egy szarka lelövése csúzlival, ha egy patkány megfogása csapdával nem az? Egyik sem védett állat.

Figyelt kérdés
2020. jún. 1. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Mindkettő állatkínzás.
2020. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
És ha ebben leled örömödet még pszichopata p.cs is vagy.
2020. jún. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerinted csak védett állatot nem szabad bántani????
2020. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a szarka nem oszt, nem szoroz, itt is van bőven, repked, cserreg, neveli a fiókáit- Miért csúzlizná le valaki? Patkány is van bőven, ha beköltözik a házba, fészerbe összerág mindent, megfial és betegségeket terjeszt. Praktikus kiirtani, ha túl közelre merészkedik.
2020. jún. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, te védett vagy? Nem? Hát akkor...
2020. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
"Szerintem a szarka nem oszt, nem szoroz, itt is van bőven, repked, cserreg, neveli a fiókáit- Miért csúzlizná le valaki? " Van olyan selejt, akinek arra áll fel hogy értelmetlenül öl, nyomorít meg érző lényeket.
2020. jún. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez elméleti (jogi) kérdés, mielőtt jön a sok gyűlölködő.
2020. jún. 4. 15:03
 8/10 anonim válasza:
87%

A patkányokat én ragasztóval fogom de miután megvan mindjárt megy bele a vödör vízbe, 10 perc alatt megfullad. Ragasztóban több napig agonizál(na). Abban nem lelném örömöm.

Madarakra meg nem lövünk, élni és élni hagyni. De a patkány sérti az életterem, megfogom és csak annyit kell szenvednie amennyit muszáj. Ismerek olyat aki még nézegeti is napokig a ragasztóban, ahogy vonaglik. Erre én nem lennék képes...

2020. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A rágcsálók irtása kompromisszum. Kárt okoznak és veszélyeztetik az embert, muszáj így vagy úgy kiirtani őket az ember otthonából.


A szarka vad, irtása a vadászokra tartozik akik kilövik nem megnyomorítják csúzlizással szórakozásból.

2021. febr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem tudom mire akarsz kilyukadni, de a szomszéd 20-30 egeret üt agyon és patkányt is. Ez rágcsáló írtás. A szarkát is lelőjük, mert dúvad. Senki nem szólt. Agyon kell ütni a férgesét, megöli az énekesmadarakat.
2021. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!