Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet a foxterrier...

Hogy lehet a foxterrier kutyát a vadászgörényel kibékiteni?

Figyelt kérdés
Nagyon aggressivan viselkedik hogyha látja és ha eldugom aketrecet keresi és vonyit ugat utána ?:S nemtudom mitévö legyek nem birja a vadászgörényt a foxterrier 1,5 éves a göri 2 honapos
2010. aug. 1. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ebből nem lesz nagy szerelem :)
2010. aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem muszály puszi pajtásoknak lenniük egymásal csak legalább közömbösek lennének egymásal :S a görit nem zavarja de a kutya nagyon aggresiv most lett nemrég ide hozva a göri és már orák ota keresi (most jo helyre eldugtam de már közelit...)
2010. aug. 1. 21:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Figyelj!!


A foxi vadászkutya, ő az ilyen "férgeket" nem tűri meg maga mellett. Sohasem fogja megszokni, se közombösnek, se puszipajtásnak sem.

Mindig is a zsákmányt, a prédát fogja látni benne. Tehát ajánlatos egy másik szobában eldugni a ketrecet, amit napközben kilincsre sőt kulcsra zártok, mert a kutya kinyitja és átügyeskedi magát mig be nem jut a ketrecbe...

2010. aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Látam youtube-on terrier kutyákat vadászgörényekel együt azért gondoltam van valami trük amivel megtöri vagy nemtudo m:S
2010. aug. 1. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez akkor ment volna ha a kutya is kicsi.A barátnőmnek boxer kutyája van és jóban van a vadászgörimmel mert kiskoruk óta együtt sétáltattuk őket.
2010. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen sanjos :S Én is gondoltam erre de sajnos msot ez a helyzet :/ Még sosem vadászot meg ilyen tehát nagyon barátságos kutya amugy, de most :S
2010. aug. 1. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!