Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Bőv. Lent

Ez normális? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Az a helyzet velem, hogy nem tudom miért, de undorodok a madaraktól, illetve, hogy megfogjam azok tollát.. bármilyen madárról is van szó.


Ez csak velem van így, vagy mással is? :S


16/L


2010. aug. 3. 02:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is. Pedig van mindenféle állatom, szőrös is, meg hüllők is, mindet szeretem, de a madarak, blőe. Kiráz tőlük a hideg.
2010. aug. 3. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bozsikrisz ***** válasza:

Sokan küzdenek madárfóbiával, szerintem ettől még nem vagy zizzent:)

Ha tudod, akkor kerüld ki őket, meg a tollaikat. Egyébként én sem szívesen fogok meg nagyobb tollakat, bár nekem volt hullámos papagájom, de nála nem zavart a toll.

Szevasz:)

2010. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

viszonylag mázlista vagy, h pont a madár, mert azokat nem kell fogdosni az életben.

Viszonylag szerencsétlen vagy h pont a madár mert ugye városokban elég közel mennek, röpülnek el hozzád.

de van ilyen.

2010. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Rengetegen félnek valamitől. Egyébként ornitofóbia a madaraktól való félelem, de azt hiszem van aki csak a madártolltól retteg. Van egy ismerősöm, aki a galamboktól retteg. Ha megy az utcán és meglát egyet a járdán, inkább átmegy az út másik oldalára. Én amúgy imádom a madarakat.:)

[link]

[link]

2010. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igenigen, a galambokat én is utálom... megyek pesten vmelyik aluljáróba, és repül felém egy, húúú az valami kegyetlen rossz.. :S még jó hogy nem pesti vagyok.

am köszi a válaszokat! :)

2010. aug. 3. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!