Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon miért csinálja, normális...

Vajon miért csinálja, normális ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
2,5 fél hónapos kan vizslám játék közben olykor párzó mozdulatokat tesz a hátsójával. Lehet emiatt büntetni? Hiszen még nem lehet tudatában a nemiségének. Kinövi? Le lehet szoktatni erről? Később nem fog ez elfajulni? Hasonló tapasztalatokat szívesen veszek
2011. okt. 4. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A dominanciáját próbálgatja ezzel, ne hagyjátok neki. Vagy még ha most nem is erről van szó, jobb, ha idejekorán letiltjátok róla, azzal kárt nem okoztok, viszont elébe mentek a bajnak.
2011. okt. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jól értem, feléd irányul párzó mozdulata? Ha igen, ne hagyd neki! Én mondjuk nem büntetném, csak mondanám, hogy nem szabad és odébb tessékelném..


Az én kölyökkutyám is ezt csinálja - 3 hónapos, neki egy nagy plüssmacija van, azon szokta imitálni :) Én ezért nem szólok, hamar leszáll róla. :)

2011. okt. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Legugolok hozzá, vagy térdelve az ölembe mászik, egy rongyot cibál amit rángatok és közben mozgott úgy. Nem fogom engedni, csak olyanért nem akarom büntetni ami nem tudatos és igazából nem is fogja fel miért bántom.
2011. okt. 4. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!