Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot tarthatnék?

Milyen állatot tarthatnék?

Figyelt kérdés

Ne legyen nagyon hangos, se nagyon büdös - a szomszédok között már történt ezzel kapcsolatban feljelentés...

Lehetőleg legyen esélye, hogy jól kijöjjön egy kis tacskóval - a kutya igazából nem annyira agresszív, inkább bárány szíve van, játékos.

Ne kelljen vele napi több órákat foglalkozni.

Ne kelljen ketrecben tartani, hanem a telken mászkálhasson, viszont ne egye le a növényeinket, a kertre érzékenyek vagyunk.

És ami talán a legkényesebb, hogy ne ürítsen túl sokszor, mint például a bárány: menet közben simán húz maga után egy csíkot. Na ezt nagyon nem szeretnénk, és leginkább ez a probléma, emiatt nem tudjuk, milyen állat jöhet szóba:/



2020. szept. 12. 09:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szóval olyan állatot akarsz, ami:

- nem mehet be a házba

- ne legyen növényevő (ragadozó)

- ne kelljen vele foglalkozni, csak etetni

- keveset ürítsen

Miért akartok így háziállatot tartani?

2020. szept. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Plüss
2020. szept. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hangyafarm
2020. szept. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Van egy tökéletes háziállat számodra:

[link]

A tacskót is csak úgy kidobtátok a kertbe?

2020. szept. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
2020. szept. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem, félreértetted, bár nem is tértem ki arra, hogy például a "ne kelljen vele órákat foglalkozni" alatt mire gondoltam. Van rá időnk, hogy foglalkozzunk vele, de ha már több órát kéne, az sok lenne. Két órát naponta rá tudnék fordítani, ami elég sok állatnál szerintem elég is, de több, ha akarnék, se lenne.


Így például az ürítés részt is egészen rosszul fogalmaztam meg, ezért bocsánat. Arra gondoltam, hogy egy kerti állatot mennyire lehet megtanítani, hogy lehetőleg egy helyre ürítsen(a báránnyal is erre céloztam). Ebben nem voltam biztos, ezért nem szerettem volna hülyeséget írni!

2020. szept. 12. 09:15
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen állatot meglehet tanítani (a tacskót is) egy helyre üríteni.

Azonban egy állatot sem lehet minden előkészület nélkül tartani. Plusz, a legtöbb állahoz kellene társ is.

2020. szept. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
Vadászgörény? Az csak akkor ad ki bűzt ha megijesztik. Esetleg egy cica szerintem el lennének a bárány szívű tacsival. Vagy nyuszi bár ők picit büdösek.
2020. szept. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A társ miatt gondoltam a kutyára, hogy jól kijöjjön vele. Van például egy fácánunk, vele is nagyon jó "haverok"😊
2020. szept. 12. 09:21
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy másik kutya?
2020. szept. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!