Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot tarthatnék itt?

Milyen állatot tarthatnék itt?

Figyelt kérdés
Szeretnék állatot tartani egy régi ólban..igazából nem is régi, nemrég még használva volt. Volt 2 kecskénk, de az egyikük sajnos meghalt betegségben, így a másikukat elajákdékoztuk, mert nagyon szomorú volt egyedül... Azóta az ól magában áll... Én nagyon nagyon nagyon szerettem a kecskéinket, a szívemhez nőttek, ezt is csak könnyezve tudom írni, ezzel annyi a baj, hogy mikor ránézek az ólra, mindig ők jutnak eszembe és el tudja rontani az egész napom. Szóval alra gondoltam, szeretnék új állatokat tartani a régi helyükön, de nem kecskéket, mert ők pótolhatatlanok😖❤️ Maga az ól ilyen 5x8 méteres lehet, van rajta egy 1x2 méteres fedett betonház. Van mellé egy nagy kertünk és egy hatalmas legelőnk a kert mögött... Kisebb állat nem nagyon férne bele, mert van egy tacsink, akiben él a vadász ösztön, szóval egyszerre a kuytik és a valamilyen állat nem lehet kint😅 ezért olyan állat kéne, akit ha kirakunk hátra a legelőre nem kóborol el egyedül. Az étel kérdés, az esetleges fürdetés és ilyenek abszolút nem probléma, de 100000 fölött nem szívesen vennék semmit😅

2018. aug. 2. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Kecskék, birkák, kistestű disznók, törpeszamár, póni esetleg?
2018. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hátt...a kecskét szerintem nem kell magyaráznom, miért nem😅 a birkát a tacsi egész nap tudná ugatni,a kecskéket is azért nem ugatta, mert egyszer a fiú fellökte..a kis testű disznóról azt hallottam, nem nagyon bírja a bezártságot, azt nem tudom, mit csinálna a legelőn.. a Törpe szamár nem is rossz ötlet😍
2018. aug. 2. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!