Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tengerimalac vagy kutya?

Tengerimalac vagy kutya?

Figyelt kérdés

Sziasztok!A családommal hamarosan költözünk egy nagy lakásba és szó esett egy új állatról. Én nagyon szeretnék egy tengerimalacot apukám pedig a kutyát emlegeti vagy több éve. Az egyetlen bökkenő hogy van macskánk. Ugye a saját szobámba nem engedném a macskát, nem kínoznám a tengerimalacot. A kutya-macska páros pedig...hát nemtudom.

Előre is köszi aki segít/segíteni próbál!



2020. okt. 15. 18:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha kutya mellett döntenétek, én mindenképp ajánlanám, hogy először nézzetek szét menhelyeken, fajtamentéseknél, biztos, hogy tudnak hozzátok passzoló kutyát ajánlani.

Meglévő macska mellé én sem ajánlanék malackát, zsákmányállat a cicának, nem jó ötlet, ha tengerimalac mellé hoznátok kölyök macskát, akkor azt mondanám, hogy esetleg össze lehet szoktatni és meg lehet tanítani a cicának, hogy ne foglalkozzon vele, de így fordított helyzetben macerásabb.

A mentett kutyákról meg azt is meg tudják mondani, hogy macskával hogyan jön ki. Természetesen mielőtt magatokhoz vesztek egy kutyát, akár mentettet, akár tenyésztőtől, a macskával össze kell ismertetni, a macskát sem illik meglepni egy betolakodóval. :-D

2020. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
51%
Mekkora lakásba költöztök? Mondjuk én lakásban alapból nem tartanék spánielnél nagyobb kutyát. Nekünk egy tacskó keverékünk van és köszöni szépen jól meg van a 67m²-es lakásban. Napi 3-4x sétálunk, ennél többet nem is nagyon igényel mert lusta.
2020. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
34%
A tengerimalac zsákmányállat sosem fogod összeszoktatni ragadozóval.. te csak hiszed, hogy jól érzik magukat a malacok... Sajnálom szerencsétleneket.
2020. okt. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
2020. okt. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
66%
És mit kellene csinálni ezzel a képpel? Ez nem változtat a tényen.
2020. okt. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom hogy nem ismered a sztorijukat.
2020. okt. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
16. Akkor írd le
2020. okt. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

13/14

tudom, de egy próbát azért megért volna:)

azt is tudom, hogy 2 tengerimalac kell legalább, már vagy 2 hónapja oldalakat olvasok tengerimalacokról,menhelyeket nézek, még voltam is menhelyen 1 évvel ezelőtt sétáltattam kutyát is.

12/17

112 m2-es lakásba fogunk költözni. most van 74 m2.

és...akkor kaphatok segítséget, hogy milyen fajta legyen?

ja amugy a cicám 1 éves és kopasz :) és barátságos. Volt, hogy a vendégek nem tudták hogy van cila és felhozták a jack russel keveréküket és a cica és kutyu nagyon jól elvoltak. persze ezzel nem azt mondom, hogy minden kutya ilyen természetű, csak megemlítettem.

és nagyon köszi a válaszokat!! <3

2020. okt. 16. 16:02
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod, hogy milyen fajtát szeretnél, akkor szerintem ne fajtatisztával kezd. Ha elmentek egy menhelyre, akkor el tudjátok mondani, hogy milyen kutyát szeretnétek (személyiség, jellem, méret, kinézet stb.), ott is kérdeznek tőletek meg tudnak ismerni, és tudnak segíteni, hogy melyik kutya lenne szerintük a legjobb. Ha nem találnak, vagy egyik kutyába sem szerettek bele, akkor másik menhelyen is körül tudtok nézni.

Ha örökbefogadsz egy kutyát azzal kettőnek segítesz. Egy akit hazaviszel, és egy aki a helyére kerülhet.

2020. okt. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget:)
2020. okt. 16. 16:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!