Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ötszobás bérházban lakok és...

Ötszobás bérházban lakok és nagyon szeretnék egy bármilyen kisállatot, viszont elég nagy a rendetlenség. Egy kutya vagy egy macska jól tudja érezni magát ilyen helyen vagy csak kisebb állatok mint hörcsög vagy tengerimalac?

Figyelt kérdés
Ha nagyon muszáj rendet lehet rakni a saját szobámban de ugye az nem biztos hogy elég...milyen állatot tarthatnék ami jól is érzi magát?

2018. ápr. 8. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Bocsi, de hogy tartanál rendben egy állatot hogyha a saját szobádat se vagy képes rendben tartani? Az ember környezete sok mindent elárul rólad, és a folyton rendetlen szobád azt sugallja hogy nem vagy elég kötelességtudó és nem fogsz felelősséget vállalni bármilyen állat rendben tartásáért sem. Eltelik a 2-3 hét kezdeti fellángolás és ott fog állni a hörcsög-tengerimalac-nyúl-kutya-macska-bármi a saját végtermékében ugyanúgy, ahogy a rendetlenség áll a szobádban.
2018. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek az elsővel. Majd ha adsz magadra akkor majd egy állatra is adni fogsz.
2018. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Mármint rendetlenség van nálatok?Ne haragudj de szerintem ha a házban nem vagytok képesek rendet tartani a szegény állat is el lenne hanyagolva.
2018. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de nálam amíg animálásból, vállalkozóként éltem, addig hatalmas rendetlenség volt. Nem kosz, de pl. a ruhák halmokban álltak, stb.

Mégis tökéletesen gondoskodtam 2 macskáról és egy kutyáról...

Én rendesen, tisztességesen levittem amkutyát napi 5* és havi 40 000 forint ment el a minőségi tápra.

Mégis voltak olyanok akik beszólogattak a rendetlenség miatt és párhuzamot vontak eközött és a felelőségtudat között.

Ezek az emberek többnyire bár mindennap kivasalgatták a teljes ruhásszekrényüket, a kutyát 2 naponta sétáltatták, mert hát ott a kert.

A kertben a kakit is magyon szépen feltakarították, csakhát eleve nem kéne hogy a kutya oda ürítsen.

Valamimt természetesen pedigrével etettek, mert hát az a legjobb, a reklám is megmondja.


Az, hogy magamat és a környezetemet valamilyen szinten elhanyagolom, az mem jelenti azt hogy egy rajtam kívülálló életre is sz@rok...

2018. aug. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A rendetlenség nem jelenti azt, hogy nem tarthatnál állatot. Ha nem tartod fontosnak azt hogy elpakolj mindent a helyére, vasalj, porszívózz, mert neked ez nem fontos, még lehetsz egy állathoz gondoskodó. Tedd fel a kérdést magadnak, hogy hajlandó vagy-e az állatot rendbentartani? Attól, hogy te nem tartod rendben a saját környezeted, az övét szükséges. A wc-t gondolom lehúzod magad után, az állatot is almozni kell rendszeresen, még ha csak egy patkány is. Viszont ha állat van, állatszőrösek lesznek a bútorok, ruhák, stb. ha nem takarítasz. Jól gondold át, mert az állat akkor is törődést igényel, mikor nincs éppen kedved hozzá.
2021. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!