Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lakásban mit csináltok/mit...

Lakásban mit csináltok/mit fogtok csinálni a kisállatotok testével, ha meghal?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy érzem lassan eljön az idő és fel kell készülnünk a cicánk elengedésére. Lakásban élünk, nem igazán van hova temetnünk és teljesen tanácstalan vagyok, hogy mit tegyünk, ha majd egyszer eljön az idő. Jó lenne nem akkor elkezdeni agyalni.
2020. nov. 2. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős kertes ház, kisállat hamvasztó....
2020. nov. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Kisallat hamvasztas, gyonyoru urnak kozul lehet valasztani. Nekunk a lakasban egy polc erre van szentelve, kb 3-4 urna van rajta az allatainkkal, fotokkal, mecsesekkel.

De azthiszem van valahol kisallat temeto.

2020. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ismerős kertjében tervezzük elásni.
2020. nov. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvoshoz levittük, mikor ilyen helyzet volt, ő pedig elintézi a hamvasztást. Ilyen esetben nem kapsz vissza semmit.

Tuti le leszek pontozva, de az otthoni kegyhely meg a polcon tartom a hamvakat nekem nem fekszik. Sem állatnál, sem embernél, egyszerűen nekem morbid és bizarr. Inkább csináltatok egy szép festményt róluk.


Viszont ha te ezt szeretnéd, akkor léteznek házhoz menő kisállat hamvasztással foglalkozó cégek. Sőt, temetést is szerveznek, megszerzik az engedélyt, akár ceremóniát is készítenek elő, ha az a vágyad, hogy valahol egy erdőben legyen pl eltemetve. :)

2020. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi cicánk nagyon hirtelen pusztult el, állatorvosnál. Nem is gondoltunk rá, hogy mi lesz a testével, hogy ha egyszer elpusztul, így nem is tudtunk mit mondani arra, hogy mi legyen a testtel, amikor a doki kérdezte. Anya ott hagyta.. mivel eltemetni sajnos mi sem tudtuk volna, arról pedig nem hallottunk, hogy van kisállatoknak is hamvasztás. :/
2020. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kertes házban lakom, de sosem ásnák el egy hullát. Nem tudok olyan mélyre ásni, hogy higénikus legyen. Én az összes állatomat először elhamvasztottam, majd elástam az urnát.
2020. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szabad tudni, hogy mi lett a cicával? Nagyon sajnálom, ha már nincs meg..😔
2021. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!