Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mind gondoltok a fókusz...

Mind gondoltok a fókusz kérdésére adott válaszok arányáról?

Figyelt kérdés

"Ön kiadna több százezer forintot egy háziállatért?


81% NEM

19% IGEN


Ez mit jelent szerintetek? Ennyi embernek nincs tk-s kutyája?


2020. nov. 18. 19:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Akinek van tk-s kutyája épp nem a TV előtt ült, hanem kozmetikázott, futtatott, vagy tréningezett vele. :D
2020. nov. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Van aki nem teheti meg, van akinek nem számít annyira az állat hogy költsön rá ("fogyóeszköz"), és van aki elvből nem venne. Én az utóbbi csoportba tartozom. Kizárólag mentek, pedig bőven megtehetném hogy vásároljak.
2020. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Pontosan. Elenyésző azok száma, akiknek tk-s kutyájuk van.
2020. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ennyi embernek nincs. Reálisnak látszó eredmény.
2020. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Hogy """"csórók""""" az emberek, és van jobb helye is a pénznek. Az állatszépségversenyezés például hobbi; meg pl aki ilyen, az tehát nem versenyzés/versenyeztetés kedvéért tart kutyát, hanem mondjuk pl kizárólag szeretetből/megszánt egyet, és befogadta; ha már van az a kutya, jó sora, jó sorsa legyen. Már ha olyan értelemben kell érteni a kérdést, hogy venne-e kutyát ennyiért. Mert venni nem; de ha pl mondjuk valaki nagyon szereti a kutyáját, és pl a kutyának valami sok pénzbe kerülő kezelés kell mert rosszul van a kutya, akkor megint más a helyzet. Bocsi,ha valamit nem jól írtam,és bocsi, ha megbántottam valakit.
2020. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
*meg szóval pl értelmetlen lenni jóó sokat fizetni azért, hogy legyen egy kutyája-macskája az embernek; ha pl egy kiscicát ingyen is odaadnak neki kábé, ha születik valahol. Tehát ahhoz, hogy legyen egy kisállata; nem kell kezdésként ennyit kiadni. Etetésére kell, cicának alom, ha neadjisten bolhairtás szükséges; vagy pl láttam már olyat, hogy kutyáknak télire meleg szerkó, hogy hátára is terítve volt, meg a kis tappancsain is volt valami kutyacipőcske, meg póráz, meg játékok, meg jó fekvőhely kell neki, kellemesen meleg, és puha; de még aki akar ilyen hűtős szőnyeget venni meleg napokra, az is jó; szóval tehát fölösleges már az elején; mégha ezeket nem is nézzük; tehát kiadni ennyit már rögtön csak azért , hogy legyen egy állatunk. Vagy pl lehet, hogy egy adott esetben """"túltenyésztett"""" kutyus pl többet gyengélkedik; ilyen is előfordulhat tehát. (megint nem akartam senkit megbántani, és szeretek mindenkit, és az összes kutyust, cicust is.)
2020. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%

Ráadásul még az is benne van, hogy a feltételes módban feltett kérdésre néhányan még akkor is igent nyomnak, ha amúgy egyáltalán nincs háziállatuk, de ha lenne, saját bevallásuk szerint az törzskönyvezett lenne. Ja, és a kérdés nem vonatkozik kizárólag a kutyákra, hanem általánosságban szól a házi kedvencekről. Nem csak a kutya értéke lehet többszázezer forint.


A kérdésre válaszolva: szerintem ebből még nem lehet megállapítani. Mi volt a kutatás módszertana? Reprezentatív volt a minta? Ha pl. egy random weboldalon volt kitéve egy szavazás, az sajnos nem sokat ér.

2020. nov. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mentett kutyám van, és ha lesz még utána, maradok a mentett vonalon. Vagy menhely, vagy fajtamentés, vagy gyepi. Nincsenek olyan terveim a kutyával, amihez törzskönyv kell, nincs álomfajtám, és jó látni, hogy egy rossz előéletű kutya hogyan alakul át boldog szeretetgombóccá.
2020. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
Akinek futja tk-s kutyára, annak valószínűleg nem a fókusz az esti mulatsága.
2020. nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%

"Ön kiadna több százezer forintot egy háziállatért?"

Pongyola, értelmetlen kérdés.

'IGEN'-t válaszolhat az is, akinek pillanatnyilag gondot jelent a kenyér mellé való biztosítása, de ha lenne neki rávaló, akkor kiadna ennyit.

A rosszul fogalmazott kérdésre adott válaszok százalé-aránya ezért semmit nem jelent.

.

Te megvennéd a 800 millás rózsadombi villát?

Persze, ha ez csak százada a bankban lévő pénzednek.

2020. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!