Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Boltban veszitek vagy a neten...

Boltban veszitek vagy a neten rendelitek a tápot a háziállatotoknak?

Figyelt kérdés
2020. nov. 2. 10:52
A kérdező szavazást indított:
boltban veszem
interneten rendelem
is-is
házikoszton él
30 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Interneten. Mivel 2 kutyám és 3 macskám van, autóm nincs, nem tudok a hátamon vagy a buszon elcipelni 15-20 kiló tápot, 2 naponta meg nem tudok a boltba járkálni emiatt.
2020. nov. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Tudom, itt mindenki a Föld túloldaláról rendel hiperszuper, kiejthetetlen nevű, kutatók által a kedvencére optimalizált prémiumtápot, amihez képest a legdrágább bolti is szemétrevaló, én mégis boltban vásárolok.

Bedobom a Billa-ban, Hofer-ben, aztán szevasz.

2020. nov. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Is-is. Nedveset, jutifalit, biszbaszokat rendeljük, szárazat meg a Fresiben vesszük, mert a csodás webáruházukban a fele termékük fent sincs. Cicákról szó lévén az almot is boltban vesszük.
2020. nov. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Netről szoktam a macskának ,és a kutyusnak is.Nagyobb a választék,és házhoz hozzák.
2020. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es, boltban is vannak jo tapok, ki mondta, hogy nincs? Nyilvan nem a pedigree-t es tarsaikat kell megvenni.

En is csak azert rendelem, mert autom nincs, es nem tudok 20 kilometerrol tomegkozlekedessel elcipelni egy 20 kilos tapot.

2020. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kutyám, két macskám és két tengerimalacom. A netről rendelem a tápjaikat, mivel élelmiszerboltban nem lehet elfogadható minőséget kapni.
2020. nov. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ami kiskereskedelemben kapható táp, azok nagyrésze nem a legtökéletesebb a macskáink/kutyáink számára. Sokkal olcsóbban jobb minőségű tápot lehet rendelni az internetről.
2020. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de vannak kifejezetten allatboltok, ahol tapot lehet kapni, az is bolt, es vannak azert jok is. Lidl, tesco, meg ilyenek felejtosek, ez teny.
2020. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Neten megrendelem havonta egyszer az egész hónapra a kajaadagot. A kutyának 20 kilós tápot, a macskáknak pedig 8 kilót. Bár van autóm, de akkor sincs kedvem cipekedni meg szarakodni vele.


Arról nem is beszélve, hogy az állatkereskedésben pl az Iams macskatáp drágább, mint a wrbáruházban. Összességében kevesebbet fizetek házhoz szállítással, mint ha a kereskedésben veszem meg. Plusz gyűlnek a hűségpontok, amiket le tudok vásárolni.

2020. nov. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 zsibiske válasza:
0%
Én például, mert tanultam biológiát, mind a kutyáimat, mind az egy szál macskámat nyers hússal etetem. Ha tetszik, ha, nem ők vadállatok. Az összes mesterséges táp tele van gabonával. És mint ahogy az embereknél - cökália - úgy az állatoknál sem természetes a gabona fogyasztása! Olvasd el Mika Waltari - Szinue - című könyvét, ahol kettő és félezer évvel ezelőtt komoly járványok voltak a gabona fogyasztás miatt.Most már egy kicsit az emberek egy része adaptálódott, a többi kihalt. Nézd meg a facen a fiókomat / Kovács József ( Juszuf, Koko, Zsibis ) kettő darab tacsim van, egy darab 18 éves cicám, mind nyerses, és a kötelező oltáson kívül nem nagyon mentünk dokihoz. Persze ez egy kicsit macerásabb, mint belemarkolni a tápba, és odabaszni az általad "szeretett" állatka elé!
2020. nov. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!