Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatok valóak nekem?

Milyen állatok valóak nekem?

Figyelt kérdés

-Simogatható legyen

-Kötődjön hozzám

-Játékos legyen

-Kis helyen is elférjen (Csak estére és suli időre)

-Minél szobatisztább, annál jobb

-Este tudjak mellette aludni, legjobb lenne, ha ő is aludna esténként

-Ne kerüljön egy vagyonba a felszerelés, de azért tudom, hogy mindennek ára van.


Ha eszembe jut még valami írom hozzászólásnak.

Köszönöm ha elolvastad, és előre is köszönöm ha válaszolsz (a kérdésre!).



2020. dec. 15. 16:17
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
(Remélem kiderült, hogy a házba szeretném, udvarra nem, maximum sétálni menni)
2020. dec. 15. 16:19
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
És te milyen állatnak vagy való?
2020. dec. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%
Macska talan, de csak akkor, ha nem sajnalod a penzt a normalis tartasara, es az esetlegesen felmerulo allatorvosi koltsegekre.
2020. dec. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Akár tapasztalatokra is kíváncsi vagyok.
2020. dec. 15. 16:24
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi időt tudnál vele tölteni és mennyire toleránsak az állatokkal a szüleid?
2020. dec. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj, hogy amelyik kotodik is hozzad, lehet vele picit jatszani, az pl nyul, tengerimalac, csincsilla, patkany.De helyigenyesek, plusz ejszaka zorognek, bar mindent meg lehet szokni, de valoszinuleg az alvasban zavarnanak. Talan a nyuszit lehet szobatisztasagra nevelni, de naluk sem mindig sikerul, ettol fuggetlenul a helyuket takaritani kell gyakran.

A kutya kilove, mert az nagy felelosseggel jar, es nem eleg neki annyi, ha napi egyszer kiviszed 20 percre setalni. Ezert marad vegso soron a macska, talan, de ugye neki is kell valamennyi ter, viszont szobatiszta, nem kell vele 0-24ben foglalkozni, sokat alszik, setaltatni se kell, de kotodik hozzad, lehet vele jatszani, es ejszaka is lehet tole aludni, altalaban. Hatranya, hogy az etetese havi szinten nagyobb koltseggel jar, illetve a szor miatt gyakrabban kell takaritani. A felszereleseket olcson be lehet szerezni, ami kotelezo igazabol az az alomtalca, edenyek, kaparofa, fesu, es nagyjabol ennyi, nem kell egy macskanak semmi extra jatek sem, egy hajgumival is orakig elvannak. Ezzel szemben a fent emlitett allatoknak a ketrec az eleg nagy tetel, de hasznaltan talan olcsobb.

2020. dec. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Szobámban lehetne, szereti mindenki az állatokat. Suli végétől és a tanulást leszámítva 14:00-21:00-ig kb. plusz még iskola előtt is tudnék vele foglalkozni etetni stb. ami kell. (Ha nagyon szeretném van rá minden reggel fél-háromnegyed órám és majdnem az egész délutánom.)
2020. dec. 15. 16:37
 8/28 anonim ***** válasza:
79%

Hörcsög

Csincsilla 😍 🥰

Nem tudom lehet-e simizni, egyiket se tartottam.

2020. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Berserker88 ***** válasza:
100%
Vegyél törpehörcsögöt, aranyosak, aránylag még kötődnek is, fogjuk rá, hogy éjszaka csendesek és nem drága sem az állat sem a felszerelés.
2020. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Macska.

A rágcsálók éjszaka nem hagynak aludni azért nem ajánlom őket

2020. dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!