Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatok valóak nekem?

Milyen állatok valóak nekem?

Figyelt kérdés

-Simogatható legyen

-Kötődjön hozzám

-Játékos legyen

-Kis helyen is elférjen (Csak estére és suli időre)

-Minél szobatisztább, annál jobb

-Este tudjak mellette aludni, legjobb lenne, ha ő is aludna esténként

-Ne kerüljön egy vagyonba a felszerelés, de azért tudom, hogy mindennek ára van.


Ha eszembe jut még valami írom hozzászólásnak.

Köszönöm ha elolvastad, és előre is köszönöm ha válaszolsz (a kérdésre!).



2020. dec. 15. 16:17
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Egy kistestű kutya nem lenne jó? Franci Bulldog például szimpi.
2020. dec. 15. 17:35
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Maga a kutya egy vagyon, ezt remelem tudod. Plusz napi tobbszor kell setalni vinni, es neveles is szukseges, ez menni fog? Es akkor meg ott vannak az allatorvosi koltsegek, a havi etetes es egyeb koltsegek, klimad remelem van, mert az nyaron ennek a fajtanak kotelezo. Ezeket tudod vallalni?
2020. dec. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Csak egy példa volt, hogy mi tetszik kinézetre és méretre. Nem, neki nem tudnám, maximum egy olcsóbb verzióval kielégíteni ezeket.
2020. dec. 15. 17:47
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Sztem egy nyuszi csak annak kell tér hogy napi szinten mozogjon kb. 2-1,5 órát MINIMUM

Csak éjszaka lehet hogy rág de le lehet róla szoktatni nekem is sikerült de kb 1-2 hónapba telik.

2020. dec. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
88%
Mi az, hogy olcsobb verzio? Ezt hogy erted? A nyomott orru kutyak kenyes fajtak, meg ha torzskonyvesek is, hajlamosabbak sajnos a betegsegekre, allergiara. Ha meg valami szaporitotol veszed olcsoert, az boritekolhato, hogy minden baja lesz, es a vilag osszes penze sem eleg a meggyogyitasara. A te esetedben szerintem egy ilyen kutya jelenleg a legrosszabb otlet.
2020. dec. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Akkor más, kisebb testű kutya nem lenne jó? Nem muszáj Franci Bulldognak lennie ám, csak példa volt.
2020. dec. 15. 17:54
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te tudhatod. Ha van idod reggel is setalni vele, illetve miutan hazaersz, akkor foglalkozni vele, napi tobbszor levinni, nevelni, akkor persze. Menhelyen pl tudnak ajanlani kisebb testu kutyusokat, aki megfelelhet az igenyeidnek. De meg mindig kerdeses, hogy havi szinten mennyit tudnal ra szanni, mert etetni kell, a parazitak elleni vedekezes is fontos, illetve az esetleges allatorvosi koltsegeknek is bele kell ferniuk, de ha szerencsed van, akkor az ivartalanitason es az evi kotelezo oltason kivul nem nagyon kell majd orvosra kolteni. Azt viszont szem elott kell tartani, hogy ha kutyad lesz, akkor onnantol kezdve o az elso. Ha hazamesz, akkor nem allsz neki telefont nyomkodni, hanem megsetaltatod, ha nyaralni mesz, akkor meg kell oldani a felugyeletet, ha elkoltozol, akkor vinned kell magaddal, ha a csaladod nem tud ra vigyazni. At kell gondolni, mert nem 1-2 evig tarto felelosseg, hanem minimum 12-15 ev.
2020. dec. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok. Tudom, hogy nehéz elhinni, és tudom, hogy nehéz lesz, de szeretnék végre foglalkozni egy állattal és felelősséget vállalni érte, mert már pont unom a telefon nyomkodást, és másra vágyom.
2020. dec. 15. 18:13
 19/28 anonim ***** válasza:
50%
Egy plüss maci! 🐻
2020. dec. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem elöbb ne egy kutyát válalj fel hanem inkább egy kevesebb felelőséget igénylő állatot. Mert kb 3 hónap múlva megfogod unni vagy már nem bírsz vele és emiatt szegényke menhelyre fog kerülni.

Inkább légyen egy nyuszi v tengeri malac.

2020. dec. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!