Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleim hogy...

Hogy vegyem rá a szüleim hogy kapjak egeret?

Figyelt kérdés
2020. dec. 18. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Szia.

Először kérdezd meg hogy mi az oka annak hogy nem szeretnének neked venni.

Hogyha mondjuk azért nem kapsz mert nem tanulsz vagy nem viselkedsz akkor próbálj meg tenni érte hogy lássák hogy változol és akkor talán meg fogják engedni hogy legyen.

Hogyha viszont azért nem kapsz mert anyagilag nem bírnátok vagy mert attól félnek hogy mindent szétrág akkor azt pedig fogadd el mert mást nem tudsz csinálni.

2020. dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1.: 5-ös tanuló vagyok és jól viselkednek...
2020. dec. 18. 13:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? A szüleid mit mondtak, miért nem engedik? Félnek/irtóznak tőle?
2020. dec. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha következetesek, akkor a nem az nemet jelent, nincs apelláta.
2020. dec. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
65%
Szerintem csak félnek az egertol, hogy milyen károkat fog okozni vagy félnek tőle. Ülj le velük és beszélgessetek, hogy majd vigyázol rá.
2020. dec. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Hány éves vagy kérdező?
2020. dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egerem, azzal pont nincs akkora gond, és nincs sok teendő. Terrárium, alomnak forgács, vegyes magokat (állatboltban kapható, az a vegyes jó neki, amit eszik a nyúl, tengerimalac, hörcsög). Lehet adni neki almát, sajtot is. Kb ennyi, csak hetente/ 2 hetente tisztítani, és naponta adni neki magot, idönként gyümölcs, sajt, naponta megtölteni az itatóját. Lehet kapni felszerelhető itatót is, de egy tálban is adhatsz neki vizet, csak jól tedd le, hogy ne boruljon fel, és ha tálkás megoldást választid, akkor reggel este adj friss vizet. Szerintem ezeket elregélheted otthon, hogy lássák, komolyan gondolod.
2020. dec. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hörcsögöm volt már attól nem féltek...
2020. dec. 18. 15:25
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

12 évesen semmi keresnivalód az oldalon!

[link]

2020. dec. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!