Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá a szüleim hogy...

Hogy vegyem rá a szüleim hogy bejöhessen a kutyám?

Figyelt kérdés
Minden álmom lenne ha bejöhetne a kutyám a lakásba, viszont világ életemben tiltották a szüleim. 2 kutyánk van, a kisebbet gondolom behozni, ő tacsi. Tisztasággal nem lenne gond, teljesen szívesen megfürdetem mielőtt bejön, szőre nem hullik. Szerintetek rá tudom venni valahogy anyuékat? Mindent megadnék érte hogy idebújjon mellém.

2020. okt. 17. 11:58
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk magyarázd el nekik, hogy kistestű, pici, rövidszőrű kutyát nem tartunk kint, mert nem erre van kitalálva. A másik kutya milyen fajtájú?
2020. okt. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Azt tőlük kellene megkérdezni, hogy miért nem mehet be, és úgy találhatsz megoldást.

Viszont minden kutya szereti a gazdáját, és szeret hozzá közel lenni. Gondolj bele, hogy a másiknak milyen rossz, hogy a látja, hogy a tacsi bemehet, de ő ki van zárva.

2020. okt. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
88%
Mennyi idősek a kutyusok? Mert páldául nálunk, amikor a 6 éves kutyusomat akartuk behozni egy hideg télen, ő kifejezetten rosszul érezte magát bent és folyamatosan ki akart menni, mert már ahhoz volt hozzászokva.
2020. okt. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
98%
A szőre hullik, attól még, hogy nem gondolod, ráadásul jelenleg nem szobatiszta. Megígérheted, hogy ellátod, takarítasz utána, de nem biztos, hogy elég lesz, az viszont fontos érv, hogy szívesen összebújnál vele, de ez náluk lehet, hogy kiverné a biztosítékot. Én sajnos nem hiszem, hogy sikerülne.
2020. okt. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
90%

Mondd meg a szüleidnek, hogy a kutya a legjobb barátod és családtag, családtagot meg nem zárunk ki a hidegbe és az életünkből.A tacsik egyébként sem bírják a hideget, nagyon kicsi a szőrük. Az egyik parasztasszony röhögve mesélte, hogy a hideg elől az ő tacskója be akart bújni a szalmába de teljesen nem tudott, ezért a szalmából kilógva , megfagyva találták meg reggel. Én kívántam neki hasonlókat a következő életére.

Az én idős szomszédaim sosem engedték be a kutyáikat, csak a mostanit, ő is egy tacsi féle. Imádják és istenítik. Miközben a többi is aranyos volt, csak nem volt velük semmilyen kapcsolatuk.

2020. okt. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
92%

Sehogy. Ha a szüleid olyan mentalitásúak, hogy "az állatnak kint a helye", akkor nem fogod tudni megváltoztatni őket. Főleg ha különösebben nem is ragaszkodnak az állataidhoz.

Gyerekként sokszor próbáltam én is kikönyörögni, de anyám nagyon szigorúan ellene állt. Télen is csak a fásszínbe engedhettem be őket.


Most felnőttként nyilván azt csinálok az állataimmal amit akarok (illetve kinti-bentik, mikor-ők-hogy akarnak lenni)... de belegondolva felesleges volt a folytonos könyörgés anyámnak, sőt, mondhatni időpazarlás volt.

2020. okt. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
23%
Én sem engedném be. Költözz el, aztán ott koszoltasd a lakást!
2020. okt. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
55%

7. Én sem engednélek be a lakásba. Az ilyenek a legbüdösebbek és koszosabbak, mint te. Remélem bagózól egyfolytában.

A kutya nem koszol annyit, mint egy férfi vagy egy kis hülyegyerek.

2020. okt. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
88%
nincsenek varázsszavak, megkérdezheted, érveket hozhatsz fel, de a végén úgyis ők döntenek
2020. okt. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
23%
Koltozz el az ilyen pszichopata erzesek nelkuli szuloktol. A kapcsolatot is szakitsd meg. Undoritoak.
2020. okt. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!