Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mik ezek a gyilkos fenevadak?...

Mik ezek a gyilkos fenevadak? Tele van velük a szoba! (Képek a megjegyzésben)

Figyelt kérdés

6. emeleti panel lakás, 9 nm-es szoba: megy a tv, a gép meg a villany is ég. Ablakot mindig csukom estére, mert utálom a bogarakat, bár így megsülök, de ez most lényegtelen. Esténként megjelennek ilyen szöcskeszerű lények, de mini változatban és ha bejönnek tökre pattognak a falon ahogy ugrálnak és rohadt idegesítő. Tegnap éjfélig csapkodtam őket mire mindet kivégeztem.. Viszont mikor lefekszek és lekapcsolom a villanyt ki szoktam nyitni az ablakom de ezektől az ufonautáktól nem lehet, mert simán bejönnek és akkor pattognak. :S Szóval mik lehetnek ezek? Az ablakomon most is körülbelül 40-50 darab van jah meg vannak katicák is, de nem a sima hanem fekete alapon piros pöttyös. (Arról is rakok be képet). Szóval mik ezek és mit akarnak itt? Már az is eszembe jutott hogy beköltöztek a redőnytokba, de pl.: a mellettem lévő szobába nincs egy se, bár ott kopp sötét van. A konyhában viszont szintén megjelentek most. Valaki tájékoztasson, köszi! :)


Képek:


[link]


[link]


2010. aug. 13. 22:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim ***** válasza:
75%
vazze :D szerencsére nem jönnek hozzám!Kicsit undik mert most eszek :(
2010. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 anonim ***** válasza:
75%

Szeretnek.:)

Egyébként fogalmam sincs.

2010. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 anonim ***** válasza:
100%
Én a 3.on lakom,és nálam is bejönnek ezek a zöld izék a fényre,és azon pattognak,meg a falon:)Ilyen fekete katicát meg még nem is láttam,mutálódik a természet...
2010. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/96 anonim ***** válasza:
66%
fúj ez tudom mi XD énis bérházba lakom ésegyszer égett a villany,hálistennek ablak bezárva,és kívülröl az ablakhoz volt cuppanva vagy 50db XD vmi bérházi lény
2010. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/96 A kérdező kommentje:
De nem akarom, hogy szeressenek! :D Megdöglök ebben a rohadt melegben, de így nem tudom kinyitni az ablakot, mert akkor itt pattognak! :S Olyanok mint egy sztepp együttes. :S
2010. aug. 13. 22:18
 6/96 anonim ***** válasza:
100%
egyébként, ha az ablakon jönnek be akkor egy szúnyoghálóra beruházhatnál.
2010. aug. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/96 Harrr ***** válasza:
44%
Agyrágó bogarak. Ne félj, ha nem támadtak eddig, akkor megúsztad. Védett faj, vidd valami könyvtár közelébe és engedd el, ott talál elég táplálékot magának :D
2010. aug. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 A kérdező kommentje:
Bérházi lény? Mármint a pletykafészek vénasszonyokon kívül is vannak lényeink? :S Wá!
2010. aug. 13. 22:18
 9/96 A kérdező kommentje:
Jó, majd adok nekik olvasnivalót! :D Szúnyoghálón én is gondolkodtam már, valószínűleg ez az egyetlen megoldás. :S
2010. aug. 13. 22:20
 10/96 anonim ***** válasza:
66%

ha nemtudod mik ezek, hogy találtál képet róluk?

Amúgy, szúnyogháló, raid, chemotox, ventillátor

2010. aug. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!