Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nyuszit vagy macskát tartsak?

Nyuszit vagy macskát tartsak?

Figyelt kérdés

Amit a nyuszinak biztosítani tudnék:

- 100×50-es ketrec

- napi 3-4 óra kiengedés

- oltás, ivartalanítás

- Cripsy Muesli táp

- Cat's Best pellet alom


Amit a macskának biztosítani tudnék:

- oltás, ivartalanítás

- Coshida táp

- Coshida alom

- naponta 2 óra aktív foglalkozás


Szerintetek melyket válasszam?


2021. jan. 29. 22:23
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem tudom itt a nagy okostojásoknak milyen hiperaktív macskái vannak, biztos speed-del turbózzák fel a kajájukat. Gyerekkorom óta mindig voltak macskáink, adtunk nekik enni, inni, néha odajöttek maguktól kicsit simogatózni meg dorombolni, de amúgy pont leszarták az embert, kb. aludtak egész nap meg mentek szarni a susnyásba. Aztán egyik se volt depressziós, ha nem zaklattuk őket órákon át, ja és jól megéltek a párizsin is.
2021. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
85%

Remélem csak hülyéskedsz 41-es!

Felelőtlenség így macskát tartani!

Én még azt is megbüntetném, aki nem viszi rendszeresen kisállat-pszichiáterhez a cicáját, mert azért sok stressz érheti őket is!

Az meg külön rettenet, hogy kiengeded a kertbe! Hogy????

Állatot a természetbe???!

Minimum főiskolához kötném a macska tartást!

2021. jan. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

Végül nyuszit választottunk, mert beleszerettünk egybe a kisállat kereskedésben.

Tudom, nem ajánlatos onnan venni, de tényleg nagyon megszerettük.

2021. jan. 31. 01:10
 44/50 anonim ***** válasza:
31%
A nyúl azért jobb, mert ha megunod, legalább meg lehet enni! Bár valahol a macskát is...
2021. jan. 31. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
79%
Kertes házunk volt vidéken, a macska egész nap kint volt, kb. nem is láttuk, kergette a verebeket, meg megfogta az egeret és - úristen! -meg is ette! És sose kóborolt vagy szökött el, mindig jött enni, és aludt a küszöbön az ajtó előtt. Télen meg emlékszem, beengedtük, ott ült a kályha mellett. És igen, csak úgy falta a megromlott felvágottat. De biztos jobb élete volt mint a mostani masnis-kiskedvenc babapótló agyonszeretgetett macskáknak.
2021. jan. 31. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
79%
Ja és elmentünk napokra, kb. észre se vette. Legalábbis nemnakasztotta fel magát az istállóban a nagy depressziójában, hogy nem foglalkozunk vele min. 3 órát.
2021. jan. 31. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
68%

Hogyha nyuszi.....CSAKIS

VL Cuni Complete (junior, sensitove ,adult)

Beaphar

Bunny tápok (orál,basic ..)

Fressnapf reál nature tápja


MINDEN MAS FELEJTOS AHOGY NAGYON SOKAN LEIRTÁK.


A MAGOS SZAROKTÓL A NYULAD NEM FOG SOKAIG ELNI.. ugyanígy tiltott a fogkoptató kő ami vesekövet okoz , a mézes rudak szintén tilosak !!


Nyuszipatika kell

-meloxydil

-quamatel mini

-fibreplex paszta

-kenyszereteto táp

-félévente oltás

-biolapis

-vetridmg...


SOK SOK SOK SZÉNA ÉS SZERETET !!!!!

a ketrec amit írtál kicsi a táp kuka. A többiek is jól mondják és jó végre ilyen kommenteket olvasni gyakorin. Pacsi ;).


A macskakaja amit írtál szintén sz@r bocsi kérdező de ha nyuszinál ezek a feltételek nincsenek meg akkor ne !!.a macska is sokba kerül ! Oltás, ivartalanítás mindkettőnél..!!


Neadjisten a nyuszi fogproblemas , pocakbajos akkor nagyon nagyon drága dolog lesz.


Az enyém sajnos az és Oxbow termékektől, pro fibre orvosi kiegészítőket is kap.

Egy fogcsiszolás is 10.000nél kezdődik. Nem mindegy milyen orvos kezeli !!!! Kevés az országban az egzotikus doki, ez sajnos nagy probléma...főleg itt nálunk Vas megyében nincs is. Győrzámolyba járunk !


Nyuszi felejtős ilyen körülmények között !!!!

2021. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:

Nem baj holnap megveszem :)

VL Cripsy pellet tápját veszük

2021. jan. 31. 20:42
 49/50 anonim ***** válasza:
76%
47: jól összeírtad, de látod, felesleges volt. :( Engem is csak lepontoztak, mikor leírtam a nyuszi igényeit. Úgyis a szart fogja venni, úgy, hogy valószínűleg életében nem olvasott a nyulakról semmit. Szerintem jobb esetben ezt a nyuszit is a Nyúlmentésnél látjuk hamarosan... rosszabb esetben meg... :(
2021. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
85%

Édes istenem kérdező nagyon bfsz vagy..sajnálom a nyuszidat..47vagyok..

Vagy gyerek vagy még ? Ha ennyire nem sikerült felfogni a dolgokat ?

Hány éves vagy ?


Neked nem való nyuszi...:((( Sajnálom hogy pár ember nem fogadja el a jótanácsokat és a segítséget !!.


Ha bélleállása lesz mit fogsz vele kezdeni ? Drága lesz a gyógyszer meg az orvos is ha mar normális kajára nem tellik? Édes istenem.

2021. jan. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!