Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Regisztrálva vagy a blöki.hu-r...

Regisztrálva vagy a blöki.hu-ra? Mi a véleménye az oldalról? Tetszik, nem tetszik? Miért?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik az oldal.

Szerintem az is ötletes,hogy van ilyen fotópályázat :)

Meg sok ismerőst szereztem.

Sok videó és sok képünk van fent meg a blog is jó.

Nekem tetszik.

Miért te nem szereted??

2010. aug. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem is tetszik,sok jó dolgok van rajta, általában az adminok is igazságosak,jó döntéseket hoznak.

Nekem egyedül a sok vita,meg kötekedés nem tetszik ami a fórumon van,meg az internetről letöltött képekkel regisztrálók.

De nagyon jó kis oldal:)

Össze szerkesztésre ez tetszik a legjobban az összes oldal közül ahol már jártam:)

2010. aug. 16. 12:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Szeretem. De nem rajongok érte.
2010. aug. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem az nem tetszik, hogy van 3 táncolóm, 2 patkányom, 2 egerem, 2 hörcsögöm, és nem tudok mindnek profilt csinálni, mert összesen csak 5 állatnak lehet. Tudom, hogy összevonhatnám, hogy Szotyi és Mogyi, és akkor egybe lennének a patkányaim, de ez meg nem tetszik annyira. Mert ha elpusztul az egyik, akkor nem tudom, hogy változtathatom meg a nevet, törölhetem megint ki a profilt és csinálhatom újra.... Meg mikor bejelöltem, hogy Hector már elment, akkor is úgy értelmezte, hogy még mindig él... Illetve az életkort se mindig tudom, nincs olyan funkció, hogy nem tudom, így be KELL írni mindig vmit...

Egyébként mélyebben nem merültem még el az oldalban, nem tudom az összes funkciót.

2010. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok:

5 macskám van

1 kutyám

1 hörcsög

2 nyúl

1 görény



És ebből soha nem volt gondom,hogy egyszerre csak 5 állat lehet regisztrálva.(gondoltam leírom)

2010. aug. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem több regim van ugy oldottam meg
2010. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem lenne rossz,de a fórum résznél annyi idióta keres párt a kutyájának,sokszor keverékeknek is,hogy az fáj.

Ezt nem kéne hagyni.

2010. aug. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!