Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ismerősöm szerint a csótányok...

Ismerősöm szerint a csótányok magát az atom robbanás élik túl. Szerintem a nukleáris sugárzást. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy a robanást túlélik. De a következményeit lehet, bár nekik se tesz jót.
2010. aug. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

hiányos a megfogalmazás..

egy atomrobbanás, lökéshullámot kelt ami nem "kisnyúlnak való", sem a lökés ereje, sem a hő szempontjából.. azt, általunk ismert szerves organizmus nem igen éli túl,

pusztán a sugárzást viszont tényleg túlélik a csótányok..

igaza meg annak van akinek jár a szája.. :)

2010. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is hallottam...

A robbanást is túlélik!

Eléggé strapabíró jószágok xD

Egy ujjlenyomaton (!!) 4 hétig is tudnak élni :D

2010. aug. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Első válaszoló: De akkor honnan szeded, hogy a következményeket túlélik ha a robbanást nem? ( a következmények a robbanás után vannak ;D)

2010. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A gamma sugárzásból bírnak sokkal töbet mint más élőlény. Mellesleg az utolsó 100 évben a csótányok mutálódtak a legnagyobb mértékben akár külsőleg akár belsőleg.
2010. aug. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18:02: Úgy tudom, az azomrobbanás után még jó ideig sugárzik a robbanás környéke. Ha a robbanás után odatéved egy csótány, úgy gondoltam...
2010. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát a robbanást szerintem biztos nem éli túl... akkor a tankok csotányokkal lennének bevonva és immortalok lennének...
2010. aug. 17. 19:18
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tv-ben láttam hogy sugárzásnak tettek ki csótányokat és jódarabig bírták, de egy bizonyos mennyiséget már ők sem éltek túl, igaz, az emberre halálos mennyiséget még vígan bírták. A robbanást szerintem kevésbé bírják, főleg a hőt, a nyomást talán még inkább.
2010. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én meg azt olvastam,ha levágják egy csótány fejét,még 9 napig él.Addig bőven van ideje lerakni párszáz petét.
2010. aug. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Értelmetlen kérdés. Az atomrobbanást bárki, bármi túléli ha elég távol van a robbanástól. A robbanás epicentrumában pedig a kövek is gőzzé válnak, hát még a csótányok.
2010. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!