Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a macska vagy a...

Szerintetek a macska vagy a kutya jobb egy házba?Van kis kert de nem tudnék otthon lenni vele egész nap.

Figyelt kérdés

2021. márc. 6. 21:14
 1/7 anonim válasza:
66%
Szerintem, ha sokat távol vagy akkor gondold át biztosan, hogy szeretnél e állatot tartani. Kutya sok törődést igényel még ha udvar van akkor is. Cica szerintem jobban el van egyedül is
2021. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
58%

Egyértelműen macska.

Egy kutyussal sokkal többet kell foglalkozni, nem mehetsz el napokra otthonról, napi többszöri sétát igényel (akár hajnalban is), tanítani és törődni kell vele. Ha nem kifejezetten illyen kis "zseb" kutyát szeretnél, hanem egy nagyobb testűt, akkor a kis kertben nagyon nem fogja jól érezni magát, hacsak nem viszed nagyon sokszor és intenzíven lemozgatni.

Egy macska sokkal alkalmasabb a kiseb házakba, lakásokba. :)

Ha úgy döntesz, hogy kisállatot fogsz tartani, először menhelyeket keresgélj, ne támogasd a túltenyésztést:D Jó szórakozást az új kis szeretettársal! :)

2021. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Cica, de etetni meg az almot kell neki cserélni. Ha nem cseréled rendesen befog kakálni.


Szerintem ne tarts most állatot

2021. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és ha nyaralni mész akkor ugye a macskára is kell vigyázzon valaki
2021. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Macska, de ha vigyázni akarsz rá, akkor nem biztos, hogy jó ötlet olyan kertbe engedni, ahonnan kimászhat.
2021. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csak ez a két választás játszik, akkor egyértelműen macska. A kutyával sokkal többet kell foglalkozni, meg eleve le kell vinni naponta többször, ha csak bent van, míg macska bent is elvan egész nap. De macskát is kell gondozni, szóval ha nincs időd, akkor inkább ne tarts állatot most.
2021. márc. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon hasznosak.Át is gondoltam. A kertből nem tud kimászni mert van egy fal ami kb 3 m magas onnan csak nem tud kimászni.Vagy?
2021. márc. 16. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!