Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » 2 macska mellé kígyó?

2 macska mellé kígyó?

Figyelt kérdés
2 macskám van (mind a 2 lakásban van) és szeretnék melléjük 1 kígyót. Mennyire jó ötlet? Ha a közös tér bezavar arra van megoldásom, ugye ajtó.

2021. márc. 14. 13:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Előre is jó étvágyat kívánok a kigyonak
2021. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Aztán minek????
2021. márc. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz ötlet így, ahogy te mondod. Mármint hogy "Ha a közös tér bezavar arra van megoldásom, ugye ajtó." Én úgy gondolom, jól meglesznek egymás mellett, ha nincs közös tér.
2021. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Szabadon akarod tartani a kígyót terrárium nélkül? Nem biztos, hogy jó ötlet.
2021. márc. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy magyar vagyok sokszor, ki a facom mondta h T. Nélkül? Akkor most hogy te is megértsd terráriumba lesz nyilván



A norm embereknek meg köszi a válaszokat

2021. márc. 14. 13:40
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

5


Most jött ki a szög a zsákból

2021. márc. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#5, A negyedik is normális ember, csak azt hitte terrárium nélkül akarod tartani, ezért csak közölte értelmesen a véleményét. Amúgy megmondom őszintén, én is azt hittem!😂😂😂😂
2021. márc. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem javaslom. Vagy ha mégis, akkor legalábbis ésszel, jól zárható terráriumban, amit a macska sem tud kinyitni. Gondolom olyan siklót tartanál, ami veszélytelen, az viszont nem lenne biztonságban a macskától. Ha teheti és kedve van hozzá, megölni a kígyót pusztán sportból és szeszélyből. A macskák ilyenek, nem szoktam ilyet mondani, de a házimacska egy önző és gonosz állat. Nem tehet róla, az ember tenyésztette ilyenné. Az egész fajban benne van az ölés vágya, ezzel tisztában kell lennünk. És most lehet lepontozni. 🙂
2021. márc. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
#8, Miért pontoználak le, okosan írtál. De most látom, le lettél pontozva sajnos. Pedig én zöldet nyomtam!
2021. márc. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#8 hát igazából egy király pitonra gondoltam de persze, figyelnék. Ez alap, meg mint már írtam be lenne zárva az ajtó ha nem lennék a szobámba
2021. márc. 14. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!