Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretnék megtudni mindent...

Szeretnék megtudni mindent arról milyen állatorvosnak lenni! Tudnátok ebben segíteni?

Figyelt kérdés

Milyen állatorvosnak lenni?

Sokat kell műteni?

Sokáig kell tanulni?

Milyen iskolát kell hozzá végezni?

Tanulás során kell békát boncolni?

Bármikor felhívhatnak és neked menned kell?

Nagyon nehéz szakma?



2021. márc. 21. 19:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2021. márc. 22. 12:34
 12/18 anonim ***** válasza:
6-os. Milyen területre fogsz szakosodni?
2021. márc. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

12-es


Így az elején még nehéz megmondani szerintem :) Felvételinél egzotikusra akartam menni, de most egyre inkább a haszonállat (főként marha) felé húzok, de ez még nagyon a jövő zenéje, először el is kellene végeznem a sulit. :)

2021. márc. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
15%
Most akkor ha jól értem állatorvosban is van egzotikus ugyanúgy mint táncosnőben?
2021. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14-es ne trolkodj már. Semmi köze a két szakmához egymáshoz.


Vagy szerinted egy egzotikus állatorvos vizsgálat közben tangót lejt? Lehet van olyan aki latin táncol is versenyszerűen, és beépítette a becserkészési módszerébe a tánc elemeit is, soha nem lehet tudni.


Vagy egy bikával egy Paso Doble-t miközben termékenységi vizsgálatra kéne beterelni?

Bár az egzotikus állatorvos egzotikus állatokra szakosodott!

2021. márc. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
13-as mennyire vagy az elején? Első éves vagy? Majd kialakul mit szeretnél, nem kell elkapkodni.
2021. márc. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16-at, igen elsőéves vagyok, úgyhogy még nagyon kezdő ebben a témában, de azért van mi bőven formálja az ember elképzelését.
2021. márc. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Leginkább 3.-tól fogod tudni szerintem. 3., 4., 5. év amikor már konkrétabban tanultok az állatorvoslásról.
2021. márc. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!