Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Allatorvos szeretnek lenni...

Allatorvos szeretnek lenni hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Egeszen kis korom ota allatorvos szeretnek lenni.Most vagyok 8.os Vacon a Tancsics Mihalyt jelolom meg az allategeszsegugy es allattenyesztoi szakmat apu azt mondta hogy ha ilyen vegzettesegem van konmyeben felvesznek.Milyen egyetem van?Milyen tanulmanyi erdemeny kell?van itt allatorvos



2016. febr. 4. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehogy szakmát jelölj meg! Érettségi kell,hogy felvegyenek egyetemre!

Én pont Vácra jártam a Madách Imre Gimnáziumba,azon belül biológia-kémia tagozatra.Mivel az orvosi és állatorvosi karra emelt szintű biosz és kémia érettségi kell,ez nagyon jó alapot adott,neked is ezt javaslom! De SEMMIKÉPP se szakmát jelölj mert az nem ad érettségit és úgy nem tudsz egyetemre menni.

2016. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyébként azt hozzáteszem,hogy csak akkor menj orvosira vagy állatorvosira,ha nagyon jó tanuló vagy és szereted/érted a kémiát és a bioszt.Az,hogy szereted az állatokat,kevés ehhez.Az orvosi számít az egyik legnehezebb egyetemi karnak.Ezt jobb,ha már most tudod.

Ha kellően elszánt vagy és szeretsz tanulni,akkor mindent bele,megéri! ;)

2016. febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első jó nagy butaságot írt. A táncsics tökéletes választás, ha állatorvos szeretnél lenni. Nem szakmunkasképző, hanem szakgimnáziumi képzés, ahol vegig tanulod a szakmai tárgyakat is, majd érettségi után technikusi képzést is kapsz. Utána Gödöllőre jelentkezhetsz állatorvosira.

[link]

2016. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 bocsi,nem tudtam,hogy az érettségit is ad.Ebben az esetben tényleg jó választás lehet,de mivel elég jártas vagyok a környéken,azt hozzátenném,hogy a Mező(Táncsics) nem számít erős sulinak és az állatorvosi 415 pont körüli ponthatárához én inkább egy erős gimit jelölnék meg.Így is tettem és most állatorvosin vagyok :) De ahogy gondolod Kérdező :)
2016. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!