Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Olvastam egy olyan állítást,...

Olvastam egy olyan állítást, miszerint életünk során éjszaka 3-4-5 db pókot is megeszünk. De én irtózom tőlük, kiráz a hideg ha erre gondolok. De ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 17:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És mér számolnák bele azokat akik szándékosan eszik?? Ez arról szól, hogy alvás közben, a tudtunkon kívül hányat eszünk meg.
2010. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én az utóbbi 2 napban 2 bogarat nyeltem le ébren.

Amúgy ha este jól bekened szőlőzsírral a szádaz az egész éjjel jól zárva tartja a szádat, (hacsak nem kened a párnára), ha ez megnyugtat.

2010. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Amúgy a nyelés ösztönös dolog, szóval ha belemászik egy ,akkor akarva-akaratlanul is nyelsz egyet. De itt tényleg nem ilyen hatalmas pókra kell gondolni. Ilyen kis minikék. Én is félek tőlük, de már belenyugodtam a dologba.Amúgy oldalvást alszom és legtöbbször csukott szájjal.
2010. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!