Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Háziállat-tulajdonosok! Ti is...

Háziállat-tulajdonosok! Ti is érzitek azt néha, hogy akár az életeteket is odaadnátok a kutyátokért/cicátokért? Vagy csak én vagyok ilyen...?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 20:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%

Van egy csomó élethelyzet,amiben egy kutya az életét veszítheti, ha a gazda nem segít - én ilyenre mondom h bármit megtennék a kutyámért.

Ha mondjuk a Lánchídon sétálunk és belezuhanna a vízbe, azonnal utánaugranék - vagy ha megtámadna minket egy medve Erdélyben akkor nem hátrahagynàm, hogy őt tépje szét, hanem menteném őt is mindenáron.

2021. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy a 10-es írja. Akkor abban a percben biztos a kutyàèrt ugranèk. Anyagilag bármit fèlre teszek, ha a kutyànak kell valami, vagy beteg. Amikor hozzàm került, egy nagyon mèly pontból hozott ki, nem terveztem, ő csak jött, hogy segítsen, én pedig ezért megpróbálom maximàlisan gondját viselni, és a legjobb barátja lenni.
2021. ápr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
39%
"Aztán csak kiléptem az autó elé a kutya miatt." - Persze meg is lehetne előzni, hogy a kutya autó elé kerüljön. ;-)
2021. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%

Ha feláldozod az életed azért, hogy az állatod élhessen tovább az nem biztos, hogy jó neki. Utána ki fog róla gondoskodni.


Amit a 10-es írt, hogy olyan a szituáció az más, úgy igen, (álltam már támadó kutya és a sajátom közé) de így direktbe nem azért amit fent írtam.

2021. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
32%
10-es, én meg inkább a kutyát basznám el, semmint miattad üljek pár évet...Azért ésszel éljünk már könyörgöm.
2021. ápr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
85%
Meg a másik, ha annyira fontos, miért van póráz nélkül közterületen? Ha meg igen, miért nem tudod elrántani a kocsi elől vagy úgy sétáltatni, hogy ne kerüljön elé? Gondolom nem a járdára ment fel értetek...
2021. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

És most a háziállat tulajdonosokat kérdezed, vagy csak a kutya-cica tartókat?

2021. ápr. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Olyan volt, hogy munkanélküli lettem és a férjem is épp akkor volt próbaidőn, így jóval kevesebb volt a bevételünk. A 12 éves kutyánk meg pont akkor esett össze, rohantunk az orvoshoz és mondtam neki, hogy nincs nálam pénz, de akár a kocsikulcsot is meg mindent otthagyok nála csak csináljon valamit.


Rendes volt, mert adott részletfizetést, igaz akkor abban a hónapban kongott a hűtő és halasztottunk pár csekket, de megoldottuk.

2021. ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok

Kiugrott a kocsiból, amikor pakoltam, véletlenül szökött ki, amúgy mindig pórázon van, soha előtte se utána nem történt ilyen.


Normális beszélgetésben én is azt mondanám, hogy nem a kutyát kell menteni és hülyeség kilépni az autó elé a kutya miatt.

Márcsak a sofőr miatt is, akinek nagyon nem mindegy, hogy embert üt-e el vagy egy állatot.


Csak azt mondom, hogy ha nem gondolkodik az ember, akkor előfordulhat, hogy butaságot csinál ijedtében és megpróbálja megmenteni a kutyát, akkor is, ha megsérülhet.

2021. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!