Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Földi darázs kiírtása?

Földi darázs kiírtása?

Figyelt kérdés

Segítségeteket kérném mivel vályogházban élünk és a falba vagyis pont az én szobám falába beköltöztek ezek a darazsak

mivel gipszkarton borítású a falam ezért a gipszkarton alól potyognak ki. hogy lehetne ezeket kiirtani?mit ajánlotok?


(tudom hogy hol a bejáratuk de nem merem eltömíteni mert a szobámba jönne az összes.)


2010. aug. 25. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
valami rovarírtót a bejárutkba nyomni, nekünk a konektorból estek ki a szárnyashangyák, de öntöttünk rá hanygyaport és elpusztult az összes
2010. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csak fél megoldást tudok. Gondolom ezerrel kapirgálják át magukat az akadályokon. Nálunk az előhelyiségben volt ugyenez, egy csomó "bepergett" a menyezetről, és folymatosan a karmizsálásukat lehetett hallani. Amikor utána érdeklődtem neten, mindenki a hivatásis rovarírtókat ajánlotta, de azok nagyon drágák, így nem tudtunk ellenük mit tenni (lefújni stb nem mertük, rengetegen voltak. Amikor pl. seprűvel megkopogtattuk a menyezetett, hatalmas hanggal zümmögtek, sejteni lehetett, hogy nem pár tucat fészkelt be). Meg kellett várnunk a hideget, és amikor "aludtak", a menyezetet megbontva egy kb méteres átmérőjű darázsfészket szedtünk le. Nagyon durva volt...
2010. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!