Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha dönthetnél, milyen fajt...

Ha dönthetnél, milyen fajt pusztítanál ki a Földről?

Figyelt kérdés

Ha választhatnál egy állatfajt, hogy kihaljon a Földről örökre, mi lenne az? Ha van egyáltalán ilyen.

Én a szúnyog és a poloska között vacillálnék, de valszeg a poloskát választanám.



2021. júl. 7. 20:10
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
64%
Az embert.
2021. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
30%

A patkanyt(vagy a poloskat)

A szunyogot is utalom de az elelem a madaraknak…

1-es,ha ezt komolyan is gondolod akkor talan kezdhetned magaddal :)

2021. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
64%
A poloskát, meg a csótányt. Valamint az embert. Az ember a legrosszabb és legkártékonyabb állatfajta.
2021. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
75%
Bolha
2021. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
29%
Koronavírus
2021. júl. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
51%

Mangó légy. Mango fly keress rá, nagyon szép képek vannak róla, miket csinál.


Nehéz válasz, mert valami olyat kéne ami túl van szaporodva és kártékony.

Jó, 14 évesen én is az embert írtam volna, azért ez bonyolultabb. Ezzel az erővel a házimacskák is lehetnének (van cicám csak benti), mert rengeteg védett állatot irtanak ki. Bár erről is az ember tehet, sokan bsznak ivartalanítani.


Még a kullancs is eszembe jutott, egy órányi kutyaséta alatt 9 darabot szedtünk le róla, egynek sikerült a művelet. (Igen, van kullancs elleni szer, hazsnáljuk)

2021. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
73%
Az embert, de ha azt nem lehetne, akkor a szúnyogot, viszont az rengeteg élőlénynek a tápláléka, szóval... inkább a kullancsot.
2021. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
29%
A nem őshonos fajokat, így végre mindenhol rend lenne
2021. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim válasza:
27%

Akik az embert mondták tisztába vagytok vele hogy ti is meghalnátok... (persze az nem számit tudom én )


Èn pedig egyet se.

2021. júl. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
92%
Minden állatnak megvan a helye a természetben. Minden faj összhangban él a természet törvényeivel csak az ember érzi magát törvények felett állónak. Fajok ezrei tűnnek el az emberi tevékenység miatt. Benne van a pakliban hogy az egész bolygóról kiirtjuk az élet minden formáját egy atomháborúban. Az emberi faj egy rákos daganat ami lassan megöli a gazdatestet,a Földet.
2021. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!