Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha dönthetnél, milyen fajt...

Ha dönthetnél, milyen fajt pusztítanál ki a Földről?

Figyelt kérdés

Ha választhatnál egy állatfajt, hogy kihaljon a Földről örökre, mi lenne az? Ha van egyáltalán ilyen.

Én a szúnyog és a poloska között vacillálnék, de valszeg a poloskát választanám.



2021. júl. 7. 20:10
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
88%

A kullancs tényleg nem annyira hasznos, én is azt választanám, vagy pedig ezt a mangó legyet, mert rákerestem, és elég csúnya dolgokat tud csinálni..

A szúnyogot és a poloskát semmi képpen sem, hiszen fontosak a táplálékláncban. Bár igaz, elég idegesítőek..

2021. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
54%

A darazsakat; nagyon félek tőlük, és sok ember halálát is okozzák (allergia).


A méhek hasznosak, csak hagyjanak békén 😅

2021. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
A rossz embereket.
2021. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
69%
biztos, hogy valamilyen felesleges és zavaró rovarfajt. Poloska, molylepke, kullancs
2021. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
76%

14

A közhiedelemmel ellentétben a darázs is végeznek beporzó tevékenységet, tehát nem haszontalanok, sőt szerintem szebbek is a méheknél.

2021. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
54%
A "pénz elitet".
2021. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
13as Nekem azóta beleégett a mangólegyes képsorozat az agyamba mióta pár éve láttam valami ismeretterjesztő oldalon, ahol ilyen állatokat gyógyítottak, voltak nagyon durván elfertőzödött esetek is. Ráadásul tripofóbiám van. :D
2021. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 Metionin ***** válasza:
100%
Kullancs jutott először eszembe de a bolhát is meg hasonló betegségeket terjesztő ízeltlábúakat.
2021. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
0%
A darazsat a patkányt a szúnyogot a csotányt a poloskát a kullancsot a lódarázst a cápát a tigrist oroszlánt jaguárt kigyot anakondát piton profeszort gyurcsányt Brendont a csalánt a gazt a legyet a pokot békát mivan még amit utálok vagy félektöle??? Ja meg van vad disznó farkas róka asszem ennyi xD ja nem krokodil sivatagi skorpió egerészöj
2021. júl. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
77%
Az állatkínzókat.
2021. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!