Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha dönthetnél, milyen fajt...

Ha dönthetnél, milyen fajt pusztítanál ki a Földről?

Figyelt kérdés

Ha választhatnál egy állatfajt, hogy kihaljon a Földről örökre, mi lenne az? Ha van egyáltalán ilyen.

Én a szúnyog és a poloska között vacillálnék, de valszeg a poloskát választanám.



2021. júl. 7. 20:10
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
0%

Semmit


8-as a nem őshonos fajok is az ökoszisztéma egyensulyahoz tartoznak. Az ökoszisztéma részei.

2021. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem. Az egyetlen akinek nincs tényleges szerepe, és nem okozna kárt az eltűnése, az bizony az ember.
2021. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
21-es ha kiirtanad oket mennyivel lennél több tőlük? Erőszakra erőszakkal válaszolni nem jó. Az mas ha védekezik az ember vagy megakadalyozza az állatkinzot tetteben. De az ilyen embereknek hidd el a legnagyobb buntetes a jog és a börtön.
2021. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
23-as az ember is az ökoszisztema része.
2021. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

5-ös a vírus nem faj, hanem szubmikroszkópikus biológiai organizmus. Nem képes önállóan szaporodni gazdatest nélkül, de élőnek sem mondható.


Viszont az óceanokban bontasi folyamatokban vesznek reszt bizonyos virus törzsek ha nem jol tudom majd kijavit egy biologus de olvastam valahol.

2021. júl. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
9%
"23-as az ember is az ökoszisztema része" már jó ideje nem.
2021. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

27-es nem minden ember rossz vagy kornyezetszennyezo. Van aki no waste. En pici ember vagyok nekem az ökologiai lábnyomom ici pici nagyon apró.


Egy dolgot kéne tenniuk csak az embereknek hagyniuk kene a természetet dolgozni.

2021. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

#9

Miért zavarna hogy mi is meghalunk? Onnantól már nem mindegy? Mindenki tűnjön el, nincs értelme 1 valakinek megmaradnia :/

2021. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem minden ember rossz. Csak a technológiánk miatt nem igazán vagyunk már részei a rendszernek. Nem adunk, csak elveszünk, legjobb esetben is csak próbáljuk minimálisan csökkenteni a pusztítást amit okozunk. viszont a károkozásunk brutális méreteket ölt. Azt mondod, hagynunk kéne a természetet dolgozni. De nem hiszem hogy ez a jelenlegi népességünk, életvitelünk mellet megoldható. Még akkor sem, ha csupa ökotudatos, nem pazarló ember élne a földön.
2021. júl. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
30 a technologia se rossz. A technologiaval vedelmet adhatunk a vedzelyeztetett fajoknak is de ugyanugy a termeszetnek is. Szerinted a termeszetorok tudos emberek technologiai adatbazis nelkul hogy tudnanak hatekonyan segiteni a termeszetnek?
2021. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!