Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért állítják azt, hogy a...

Miért állítják azt, hogy a dinoszauruszoknak volt tolla és a madarak dinoszauruszok?

Figyelt kérdés

TVben és honlapokon a nevesebbeken is gond nélkül hazudják ezt. Ez folyik mindenhonnan. Még az új Jurassic Worldöt is tönkretették ezzel. Tudom van magyarok közt is néhány hangos szájú akik ezt állandóan nyomatják fakenewsra hivatkozva. Néhány ostoba ember miatt miért kell mindenhol ezt a hazugságot terjeszteni és tönkretenni ezzel mindent?

Madarak lehet leszármazottaik, de attól még nem azok. Nem hüllők. Hüllők és madarak két külön dolog.

Normális válaszokat kérnék. Tollszektások ne is írjanak, ha van bennük egy cseppnyi tisztesség is, itt ne nyomassák a fakenewst.



2021. júl. 8. 13:14
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
97%

Ahogy tizenegyes rámutatott, ez történik, amikor valaki a kedvenc gyerekkori ismeretterjesztő könyvét tekinti kőve vésett igazságnak...

... a trollszektás-dumán én is jót röhögtem.🤣

2021. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Trollok ti vagytok. Problémával kapcsolatban kérdeztem. Erre csak olyanok válaszoltak kikkel kapcsolatos. Nem tetszik, hogy van a marhaságaitokkal szemben még ellenállás? Laposföldesek meg hogy kerülnek ide? Akik teljesen alaptalan dolog fanatikusai? Azok pont a tollasok. Igaz a tollszektások azok lényegében a laposföldesek.

Troll jelzési láncotok van vagy mi? Ha bárki számotokra nem tetszőt állít azonnal rámentek? Így próbáljátok azt mutatni, hogy többség vagytok? Csak hőbörögtök és semmi bizonyítékot nem hoztok fel. Mert nincs is, csak fakenews.

Mostantól csak a feltett kérdésre jövő valós válasz jöjjön. Köszönöm.

2021. júl. 8. 15:29
 13/33 anonim ***** válasza:
97%
Az gondolom fel se merül benned, hogy minden más ember hisz a szakértőknek, akik kézzel ássák ki a leleteket, nem pedig a fotelből böfögik fel a reggeli bölcseletüket.
2021. júl. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
97%

Illetve a kérdésedre is jött válasz.

"Miért állítják azt, hogy a dinoszauruszoknak volt tolla és a madarak dinoszauruszok?" Legalább 3 válasz kifejti ezt bőven.

2021. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
97%

Eddig volt szórakoztató, innentől már trollkodik a kismajom.

Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.

2021. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
97%
Kaphatnék egy forrást, lehetőleg egy elismert paleontológus megnyilvánulását, ami e századi és igazol téged?
2021. júl. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Adjak én forrást. Ti se adtatok. Nem csoda, mivel már több, mint 20 éve eltorzították a dolgokat. Ezért e századi kell, hát persze. Csak hogy az is tény, hogy már be lett ismerve, hogy lehet fosszíliákat gyártani. [link] Innentől meg úgy érveltek ahogy akartok, de attól még nem igaz.

Aki válaszolhatott volna az meg már miattatok nem fog válaszolni. Ez a ti tempótok. Köszönöm.

2021. júl. 8. 15:44
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

"Csak hőbörögtök és semmi bizonyítékot nem hoztok fel. Mert nincs is, csak fakenews."

Te magad mondtad, hogy minden tele van ezzel a madaras dologgal. Vagy neked minden fake news, amivel nem értesz egyet? De tessék, találtam neked bizonyítékot:

[link]

Kérlek, keress te is hiteles bizonyítékot az elmúlt 30 évből, ami ennek az ellenkezőjét állítja. ;)

2021. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Feltettél egy állítást, amit nem tudsz bizonyítani. Nem az érdekel, hogy nekem miért nincs igazam, hanem hogy neked miért van. Amíg nem mutatsz egy cikket, ami bebizonyítja, hogy a dinoszauruszok nem voltak tollasok, addig nem tudunk komolyan venni.
2021. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
93%
Esküszöm nagyon röhögök az érveiden. El is olvastad az általad belinkelt cikket, vagy csak felkaptad a fejedet arra, hogy "labmade fossils"? Csak mert pont arról szól a cikk, hogy azért csinálnak fosszíliákat, hogy jobban megértsék őket. Nem is említik a dinoszauruszok és a madarak közti rokonságot. Nyilván ez több lehetőséged ad hamisításra, de azzal kapcsolatban sem linkeltél be semmit, ugyanis egy-egy eseten kívül semmi erre utaló jel nincs. Meg amúgy kinek állna érdekében elterjeszteni a tollas témát? :D De mondtuk, mutass egy cikket, amiben leírják, hogy a madarakkal való rokonság nem létezik. Légyszi, már tényleg tűkön ülünk.
2021. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!