Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért sport valakiknek a...

Miért sport valakiknek a vadászat?

Figyelt kérdés
2021. júl. 29. 09:26
1 2 3 4
 1/33 Catelar ***** válasza:
35%

Amiert a horgaszat?

Inkabb lehet sportnak nevezni mint pl a sakkot…

2021. júl. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
61%
A vadászat nem sport. Gazdag, vagy annak látszani akaró, kisfarkú, impotens, frusztrált pöcsök időtöltése akik ezen keresztül érzik valakiknek magukat. 99 százalékban arról szól az egész hogy a hájashasú vadászjelmezbe öltözött nyomi kiszórja a kukoricát a földre, fölcammog a vadászlesre aztán üldögél ott amíg odamegy az állat ami már hozzászokott hogy ott van etetve. Erre a görbefarkú lepuffantja és ettől mindjárt kevésbé érzi myomorultnak magát. A sikerélmény megvolt, jöhet egy kis pálinázás a hasonló szellemi és testi színvonalat képviselő haverokkal aztán meg hazamegy az asszonyhoz hogy büszkén elújságolja neki hogy ha ha dugni ugyan nem is tud, de azért egy etetőre odaszoktatott vaddisznót még le tud lőni. Nagyjából erről szól ez a "sport".
2021. júl. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
20%
A kettes válaszoló nagyon jól leírta a lényeget és az igazságot. Aki állatot képes ölni, az, az embert is megöli!
2021. júl. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
70%
Azt hallottam valahol, hogy őszi vadászösztön van az emberek egy részében, ezért szeretnek vadászni, horgászni. Mondjuk nekem speciel nem lenne szívem lelőni az állatokat.
2021. júl. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
34%
Remélem húst sem zabáltok.
2021. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
75%
Amiért másnak a sporthorgászat, a sakk, az e-sport, kihívás, valami különleges, jelentős eredmény elérése másokhoz képest, az emberi teljesítmények, képességek határainak feszegetése, a legnagyobb trófea, a legnagyobb hal, a leggyorsabb győztes játék...
2021. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
92%
A vadászatot akkor helyeslem, ha nem védett fajokra vadásznak, hanem olyanokra, amelyekből túl sok van. Például itthon helyeslem az őz vadászatát. Nincsenek farkasok és hasonló ragadozók, amelyek szabályoznák az elterjedésüket. Vagyis túlszaporodnak. (A nyúl nem , mert azt megfogja a róka) Ezért az őz vadászata helyes, sőt szükségszerű. Nyilván nem mi írjuk a természet törvényeit. A természetben azért van a szelekció, hogy fennmaradjon a rend. Sajnos ez durva törvény, de az állatok megszik egymást
2021. júl. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
61%
Azt én is támogatom, ha lelövik az őzt vagy a akár a vaddisznót, fácánt, de a védett fajokat nem kellene megölni! Amúgy én is kipróbálnám a vadászatot, jó élmény lehet, szerintem.
2021. júl. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
11%
7 Nekem az az álláspontom a tiéddel ellentétben, hogy ha a természet úgy akarja, hogy egy állatfaj (pl őz) elszaporodjon, az miért baj, miért kell gyéríteni az állományt?
2021. júl. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
74%
7: Gondolom nő vagy. Nézd, én tisztelem a nőket, de mindig érzelem alapján döntenek. Egy faj azért szaporodik túl, mert felborul valami az ember közbelépése miatt. Itt amúgy élnének farkasok, ha nem irtotta volna ki őket az ember. Na látod én ezt nem támogatom. A természetnek van egy rendje, amit a sors rendelt el így van Isten vagy akármi, hogy az élet fenn tudjon maradni. Nekünk ebbe nincs jogunk beleszóln vagy felülbírálni. Van ragadozó és van zsákmány. Ha a ragadozó nem enné meg a másikat, akkor ő pusztulna el. Amúgy nézz utánna anank, mivel jár az, ha például elszaporodik az őz (ez annyira nem káros, max a növényzetre, de kérdezz meg egy biológust, én nem vagyok az) Viszont ha mondjuk valamelyik rágcsáló szaporodik túl, az már nagyon káros, a rovarokrólk nem is beszélve. Az orvvadászat pedig az nagyon nem helyes. Ezért is büntetik.
2021. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!