Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatoktól hogyan menjek...

Állatoktól hogyan menjek nyaralni?

Figyelt kérdés
3 napra mennék de nem tudom őket itthon hagyni van 1 disznó,2 kecske és egy kutya.Nincs ismerősöm aki tudna kecskét fejni
2021. aug. 1. 21:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Akkor sehogy…
2021. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Ha nincs ismeros, szomszed, senki, aki tudna rajuk figyelni, akkor sehogy.
2021. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Felfogadsz egy állatokhoz értő embert és fizetsz neki, hogy ellássa az állataidat. Persze gáz, ha kirabolja a házad 3 nap alatt, de vagy ez, vagy maradj otthon. Egyébként lehet találni megbízható embereket is.
2021. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%
Nem opció, hogy viszed magaddal az állatokat? Elülnek ott a turista osztályon, amíg elrepültök Rómába.
2021. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Facebookon állatos csoportokban sokan vannak akik jelentkeznek állatgondozásra amíg a gazdi nyaral. Lehet, hogy haszonállatos csoportban találnál a kecskéhez is valakit.
2021. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Én egy akármilyen idegent FB csoportból vagy akit csak úgy hirtelen felfogadok, biztosan nem engednék be a házamba, nem bíznám rá a kulcsot...

Sajnos az állattartás ilyen, főleg a haszonállat, azt még be sem adhatod egy kutyapanzióba...

Szerintem most nem tudsz menni sehogy. Ha hosszú távon gondolkodsz, lépj be állattenyésztő egyesületbe, gazdakörbe, ilyesmibe, ismerkedj, szerezz barátokat, akiket közelebbről ismersz, és majd rájuk mered bízni az állataidat.

2021. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

"Persze gáz, ha kirabolja a házad 3 nap alatt"

Miért kéne a házba is beengedni? Elég, ha az udvarra, az állatokhoz bejut ellátni őket.

2021. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%
Ne mar, hogy nincs olyan ismerosod, aki egy kis zsebpenzert ne tudna megtanulni a fejest, nem olyan bonyolult az, bar tehenekrol mar hallottam, hogy csak annak adja le a tejet, akihez hozza van szokva.
2021. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%
Akkor egyik szavaddal ütöd a másikat: nesze semmi, fogd meg jól...
2021. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
#7 Szóval, ha nem adsz kulcsot a házadhoz az illetőnek, akkor be sem törhet. 🤔 Írtam, vannak kivételek, rendes emberek. Csak nagyon kell vigyázni, hogy kit fogad fel, mert bizony az ördög nem alszik.
2021. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!