Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a csigáimmal?

Mit csináljak a csigáimmal?

Figyelt kérdés
Afrikai óriás csigáim túlzásba vitték a szaporodást. Az egész akvárium tele van csigákkal. Mit kezdjek velük? Állatboltba esetleg beveszik őket, vagy kiröhögnek?
2010. aug. 29. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
megpróbálhatod, vagy esetleg az állatkertben.
2010. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az állatkereskedés egy próbát megér.

Ha nem jön be, vaterán vagy teszveszen, esetle IWIWen meghírdetheted eladásra, akár 1Ft/db áron is...

Ha jól tudom, nem a természetes magyar fauna tagja ezért NE engedd őket szabadon! Ökológiai gondokat okozhatnak.

2010. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 29. 11:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?, már régen szeretnénk ilyen csigákat, de nálunk sehol sem láttam. Egri vagyok.
2010. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kicsit messzebb lakom. Esztergom :S
2010. aug. 29. 17:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Kicsit utána néztem, és azt írták, hogyha még picik, postai úton el lehet őket küldeni. Ha beleteszed egy kindertojásba és azt egy bélelt borítékba, akkor el vannak pár napig. Természetesen állnám a szállítási költségeket, és az elsőbbségi levél díját.
2010. aug. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ezek már nagyobbra nőttek és nem férnek bele egy kindertojásba :(
2010. aug. 30. 19:23
 8/8 anonim ***** válasza:
De kár, mindenképpen picit szerettünk volna. hirdesd meg csigás indexes fórumon, ott keresni szoktak csigukat.
2010. aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!