Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Macska vagy kutya?

Macska vagy kutya?

Figyelt kérdés

Melyikeket szeretitek jobban?


Előnyei és hátrányai mind a kettő állatnak?



2021. szept. 6. 21:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
91%
Életvitelem miatt egyik sincs. De mind a ketöt szerettem.
2021. szept. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
81%
Nekem kutya. Mert, az életvitelemhez sokkal jobban passzol, mint a cica. Szeretek túrázni, kirándulni, sportolni es ebben a kutyám a legjobb társ. Semmi bajom a cicákkal sem. Szeretnék is majd tartani egyet, amint lesz lehetőségem rá. :)
2021. szept. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
74%

Én is inkább macska párti vagyok, mert szerintem nagyon okosak, okosabbak mint a kutyák, csak ez nem mindig látszik.

A hátrányuk max annyi hogy makacsak és tudnak karmolni/pofozkodni.

Persze a kutyákkal sincs semmi bajom, de hozzám inkább a macskák passzolnak.

2021. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még.


A kutya vagy a macskatartás drágább amúgy?

2021. szept. 6. 22:05
 15/27 anonim ***** válasza:
79%
Macskás vagyok. Imádom őket, gyönyörűek, bújósak, játékosak. Kutyát sose akartam, kicsit mindig féltem tőlük, de amúgy különösebb bajom nincs velük.
2021. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
78%

13-as vagyok

Szerintem egyforma, mert egy macskának is kell annyi oltás mint egy kutyának. Meg attól függ hogy kinti vagy benti állat, mert ha esetleg ki járós akkor nem szükséges neki játék vagy a macskáknak kaparófa.

Az eledelük között sincs túl nagy árkülönbség.

Szóval szerintem ne ez alapján válassz házi kedvencet.

2021. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
76%
Pipi!😊❤️
2021. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
78%

Mindkettő, mert mindkettőt lehet tanítani. 😄

Amilyen a gazda, olyan lesz az állat is.

2021. szept. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
63%
Kutya párti vagyok, első állatom kutya volt, és még mindig boldogít, én jobban megszoktam, közelebb érzem őket magamhoz, a farok csóválás, össze-vissza nyaldos, ugrál örömében, az arcáról ki lehet olvasni, hogy mit érez, ez az ami ha nem lenne nem tudnám megszokni. Nem szerettem a macskákat, köszönhető ez a kertünkbe átjáró szomszéd macskáknak amik mindig a virágok közé pisiltek és a veteményesbe kakiltak. Kb. 3 hónapja lett macskánk és nagyon megszerettem őt is. Valamit tanult a kutyától, mert csóválja a farkát:D Hiába néztem bármikor a macska arcára semmit nem tudtam kivenni belőle, hogy mit érez, vagy bármi. Nem nyaldos, de helyettesíti ezt a dormolással, kis aranyosan szalad a kutyával szembe játszani. Szóval igen, még mindig kutya párti vagyok inkább, de a macskákat is nagyon szeretem:)
2021. szept. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
89%
Inkább kutyus.
2021. szept. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!