Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kik gyűjtik össze az elütött,...

Kik gyűjtik össze az elütött, megdöglött állattetemeket az utakról? És mit csinálnak vele?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 15:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül a konzervről van szó,hanem általában azokról az eledelekről,amikből egy öt kilós zacskó is csak párszáz forint.Azoknak már a szagán érzik,hogy valami nem stimmel...Valamilyen gyógyszert igen,tesznek bele(nyilván nem antibiotikumot!),mert különben a hullaméreg kivégezné a jószágot.Józsi bácsi nem hiszem,hogy benne van,de jópár szerencsétlen állat ott végzi:(
2010. szept. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Elmeletileg a "halliszt" vagy "csontliszt" alapanyaga _lehet_, legalabbis meg az eu elotti idoszakban ment a feldolgozoba.

Hivatalosan a gyepmester feladata, ezert nyugodtan hivhatod hogy ott van, el _kell_ szalitania.

Egyebbkent, nalunk a kukasok is szedik.

2010. szept. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyesem gyártók abból indulnak ki,hogy ami igaz is,csak nem ebben a formában-hogy kell a fehérje a kutyának...Persze,itt nem a három hete kint fekvő szőrcsomóról van szó,hanem a,,friss húsról".Komolyan,ezeknek a felét be kéne csukni...
2010. szept. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
*Egyes,bocsi
2010. szept. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%

"Kedves 15:18-as!

Te mindig értesíted az illetékes gyepmestert,ha egy elpusztult állatot látsz az úton"


Nem vagyok kedves de az elmúlt két évben háromszor találkoztam a gyepmesterrel mert hívtam. Az egyik esetben egy vadállat zsákban egy döglött kutyát dobott a házam elé.

2010. szept. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"Én úgy tudom, hogy a gyepmesteri hálózat régen megszűnt"


Rosszul tudod. Van aki elhullt állatokat szállít el én háromszor hívtam ki az elmúlt két évban.Van aki kóbor állatokat fog be, ezek vannak az egész országban.

2010. szept. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nálunk a közteresek viszik el. Jobb esetben.
2010. szept. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szarvas, őz, vaddisznó esetében, azt hiszem a területileg illetékes vadásztársaság viszi el. Vagy a McDonald's. Viccen kívül. Egy ismerősöm ismerőse elütött egy őzet, aztán a legközelebbi mekibe leadta. Na ez a nem mindegy.
2010. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy utálom a hamburgert:D
2010. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!