Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Macskáimat valaki mérgezi....

Macskáimat valaki mérgezi. Mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
ha tudod ki akkor taposd ki a beleit
2010. szept. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha tudod,hogy ki az,fel kellene jelenteni!

Esetleg nem tudod őket elzárni valami biztonságos helyre amíg nem vagy otthon?

2010. szept. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De, ha beengeded a macskát a házba nyilván senki nem fogja megmérgezni őket.
2010. szept. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Neonlight valasza:


Mergezd meg azt, aki mergezi a macskaidat! :D:D

2010. szept. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom ki az :S
2010. szept. 2. 16:26
 6/9 anonim ***** válasza:
tegyél a nyakörvére nyomkövetöt hogy merre jár és akkor kiderül ki az.
2010. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismeretlen tettes ellen tehetsz feljelentést és a jegyzőnél is jelentsd be. A feljelentés lehet állatkínzás ellen és ha a mérget a te udvarodba dobálja be, akkor valami birtokháborítás féleségért is. Utóbbit valószínűleg komolyabban fogják venni, mint az állatkínzást. :(
2010. szept. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valahogy nyomozd ki, általában egy rosszindulatú állatokat mégcsak véletlen sem tartó szomszéd a tettes. Tapasztalat, volt ilyen ember a környéken, 3 macskát nyírt ki. Sajnos nem derült ki, hogy ő volt, de mindenki tudta. A saját udvarában tette ki a mérget szerintünk, mert idegesítette, hogy átmentek a macskák. Volt, hogy a teraszon tegergett nálunk a szomszéd cica, elvittük dokihoz, de már nem tudott segíteni:(:( Gyűlölöm az ilyen embereket. Előttem szóló tanácsát fogadd meg, feljelentést kell tenni.
2010. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem tudod őket otthon tartani? Ronda dolog más macskáját megmérgezni, én nem vetemednék ilyesmire, de már sokszor kerülgetett a gutaütés, amikor hazatérve láttam, hogy a szomszéd macskája a teraszomra piszkított...
2010. szept. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!