Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy megszállta-...

Honnan tudom, hogy megszállta-e a hernyómat egy parazita fürkészdarázs?

Figyelt kérdés

Tehát faszán bebábozódott ahogyan azt kell, a sarokba húzódva pedig, mint aki rohadtul ráér, immár 2 hete csak tesped a burokban. Múltkor már bemutattam Nektek, elég harcias, a hajszálammal megsimogattam, erre megemelkedett mint egy kobra, úgyhogy inkább megdobtam pár salátalevéllel, amit idegből elfogyasztott, teleszarta a helyét, majd felkúszott a dobozba, és hát azóta is mozdulatlan. Fél napon keresztül dolgozott a bábon, olyan dolgosan mint aki normába van és kell a darabszám.


Először azt hittem álhernyó, tudjátok az a kamus, nagyképű “ki ha én nem” hanghernyó, akinek nincsenek életcéljai, és nem fejlődik semerre. Na de, most hogy idecuccolt, meggyőzött, miszerint át fog változni. Amúgy itt van az ágyam mellett, és már néha rémálmaim vannak tőle. Éjjel ha zajt hallok, felkapom a telefont, bekapcsolom a vakut és felé irányítom. Amikor bebizonyosodik, hogy még nyugton van a kicsi alien, visszaalszom. De ez így nem állapot. Mi van, ha beletette a darázs a lárváit és belülről falják fel szegényt? Mi lesz, ha anafilaxiás sokkot kapok a csípéstől?


Honnan deríthetném ki, hogy ki küldte őt? Talán nem véletlen, hogy amikor cukkinit akartam panírozni, ő rajta volt?


Ja, amúgy télen elvileg nem kelhetnek ki, mert befagyna a seggük, úgyhogy lehet takarékra teszi magát és nálam lesz tavaszig? Tudom, lakásban van, de a szobámat mindig lehűtöm, mert szeretem a telet.


2021. nov. 11. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
XD
2021. nov. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Akitakarsz ***** válasza:
90%

Ez igen 🤣🤣🤣


A legjobb az egészben az hogy a fürkészdarázs nem csípi meg az embert. Meg úgy általában nem bánt senkit (mármint amit nem esz meg)

2021. nov. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Miss Endzsi ***** válasza:
91%
Ez nagyon aranyos, ha parázol tedd légáteresztő zárt helyre, amin nem fér át a darázs.
2021. nov. 12. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért ez jól hangzik, így már szeretettel várom, akár lepkém, akár darazsam lesz. Mondjuk lepkét terveztem, szóval inkább rá számítok elsősorban.
2021. nov. 12. 03:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!