Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hangyászt lehet otthon tartani?

Hangyászt lehet otthon tartani?

Figyelt kérdés

Olyan különlegesek. Tuti kiszívná a talajból a hangyákat. Olyan a kertünk mint az aknamező. Mármint nem látsz egyet sem, de ott vannak. Egyik nap a kutyám beleszagolt egy icipici lukba a földben, szerintem 20 hangyát felszipuzhatott, ugyanis tüsszögött utána.


A hangyász viszont tudom mi miatt veszélyes, már ha veszélyes.

Annyi érdekes állat van a világon, én pedig nem képezhetem ki őket családtagnak. Egyik nap láttam a jófogáson kilencötvös tatut, már rég a galacsinokat dobálnám neki, ha nem 2500 euróba kerülne. Milyen különleges állatokat ismertek amúgy? Egyik nap bennett kengurut is láttam a jófogáson. xd Persze neki nagy hely kell, emiatt nem tartanám.


2021. nov. 22. 23:03
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
A kedvenc állatom az oroszlán. De őt sajnos nem tarthatom, még a hangyászon gondolkodtam, ezek szerint őt sem tarthatnám.
2021. nov. 23. 08:39
 12/27 anonim ***** válasza:

12-es én megértem hogy kedvenc, de ezek az állatokat ha szereted igazán, akkor távolról kedvencek.


Nekem is van kedvenc vadállatom, de nem tenném ki olyannak ami csak szenvedés lenne neki.

2021. nov. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Amúgy a kutyád a talajban lévő mikrobák miatt is tüsszöghetett, de tippem szerint csak talajt szippantott és attól, mert ha hangyát szippant és megcsípi akkor lehet állatorvoshoz kellett volna vinnetek, ha több hangya csípi, a hangyasav miatt.
2021. nov. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

13# Nem tartanék olyan állatot akinek sem helyet, sem ételt nem tudok biztosítani, ez alap.


14# Akármitől lehet. Amennyit fetrengett, simán a taknya is irritálhatta az orrnyálkahártyáját.

2021. nov. 23. 08:50
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Én azt figyeltem meg egyszer gyerekként, hogy a kutyám kiránduláskor az erdőben érdeklődik a hangyaboly után, de a megriadt hangyák valamit kibocsátanak, mert ahogy megszagolta, utána rázta a fejét meg prüszkölt.
2021. nov. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
51%

15-ös nem csak a hely és az étel, de a környezete és a páratartalom, és az időjárás is különbözik.


Ha taknyos akkor vidd állatorvoshoz.

2021. nov. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
16# A hely miatt más a páratartalom, és az időjárás is... A kutyák orra pedig nedves, erre céloztam, frusztráltka.
2021. nov. 23. 09:43
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

17-es először is nem vagyok se frusztrált se frusztráltka. Te írtad idézem:


"simán a taknya is irritálhatta az orrnyálkahártyáját."


A taknya szó miatt írtam hogy akkor vidd állatorvoshoz mert ha taknya van akkor az lehet megfazas is de gyulladas is.


Az orr nedvessegenek meg nincs koze a takonyhoz. A takony nem termeszetes.


En nem fogok jelzoket írni. Egyreszt nem ismerjuk egymast masreszt pedig csak segítségként jeleztem ha taknyos akkor lehet segítsegre van szuksege te meg egybol frusztraltka jelzot irtal ram mikozben te kavartad a nedved orrnyalkahartyat a takonnyal amik kozul a takony nem természetes tartozéka a kutyának.


A hely es a paratartalom egy del-amerikai allatnak masabb ha nem tudod el fogadni akkor is. Ez olyan mintha egy inuittol azt varnad hogy legyen boldog Afrikaban. Elso az lenne ha felkeszules nelkul kerul oda hogy kirhazba kotne ki mert lebetegedne.

2021. nov. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%

* nedves orrnyálkahártyát


* korhazba


Bocsánat elírtam. Mobilon kissebb a klaviatura es idonkent mellé gépelek.

2021. nov. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Én elfogadtam, a 11. válaszomban le is írtam. Amúgy mindenbe bele lehet kötni. Tudod, van az a mondás, hogy folyik az orrod. Nem az orrod folyik, hanem a taknyod. Ha mindent szó szerint értelmezel, csak megzavarodsz.
2021. nov. 23. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!