Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hangyászt lehet otthon tartani?

Hangyászt lehet otthon tartani?

Figyelt kérdés

Olyan különlegesek. Tuti kiszívná a talajból a hangyákat. Olyan a kertünk mint az aknamező. Mármint nem látsz egyet sem, de ott vannak. Egyik nap a kutyám beleszagolt egy icipici lukba a földben, szerintem 20 hangyát felszipuzhatott, ugyanis tüsszögött utána.


A hangyász viszont tudom mi miatt veszélyes, már ha veszélyes.

Annyi érdekes állat van a világon, én pedig nem képezhetem ki őket családtagnak. Egyik nap láttam a jófogáson kilencötvös tatut, már rég a galacsinokat dobálnám neki, ha nem 2500 euróba kerülne. Milyen különleges állatokat ismertek amúgy? Egyik nap bennett kengurut is láttam a jófogáson. xd Persze neki nagy hely kell, emiatt nem tartanám.


2021. nov. 22. 23:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező megkérdezhetem hogy neked mi bajod van?


Amit írtál az most nem a szolasrol szolt es nem veszek mindent szo szerint. Csak te írtad arra a valaszomra hogy azert a talajban levo mikrobaktol is tusszoghetett mivel a kutyanak ezerszerte fejlettebb a szaglasa de irtam megnyugtatasul hogy szerintem csak beszippantott egy kis talajt amit aztan kitusszogott es nem hangyakat szippantott fel mert attol nem lenne jol a kutya. Mert ugye te írtad, hogy biztos felszippantott hangyakat.


Ha elfogadtad volna ezen válaszom akkor nem vetted volna kotozkodesnek hanem segitoszandeknak es nem hasznalnal ram bántó jelzőket.


Mivel nem magyaraztad el elotte hogy nedves orrot akartal irni takony helyett igy nekem honnan kellett volna tudnom? A szolas amit meg most irsz annak meg koze nincsen ehhez a helyzethez.


Ellenben te azota folyamatosan sértegetni probálsz. De én csak jeleztem ha taknyos akkor inkabb vidd állatorvoshoz mint hogy komolyabb problemaja legyen. Arrol nem tehetek hogy te keveredted ossze a ket szot. A takony es a nedves orr ebben a szoveg kornyezetben kulonbozo.


A nedves orr termeszetes a kutyanal, a takony nem, az betegseget jelez es a színe se mindegy milyen. Szoval en biztos nem zavarodtam ossze. Képzeld amugy ismerem a szimbolikus értelmet is.


De udvariasan én most köszönök is én már írtam a kérdésedre tanácsot.

2021. nov. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Amugy szerintem a Kerdezo nem is volt bunko veled, utolso. Nem is ertem mi tortenik itt, ha valakinek baja van a masikkal, akkor az te vagy.
2021. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Most akkor a hangyászok hasznosak mert ez nekem nem derült ki. Szegény hangyákat nem sajnálja senki.
2021. nov. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Miért, az ember talán hasznos...? :D
2021. nov. 26. 23:21
 25/27 anonim ***** válasza:

"Milyen különleges állatokat ismertek amúgy?"

orbán, és a kormány

2022. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A régi nagyurak tarthattak vadászt, gazdászt, borászt, stb., miért pont hangyászt ne tarthatna valaki?
2022. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
25# Az nem különleges, hanem ritka szar. Van némi különbség.
2022. jún. 9. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!