Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Létezik, h valaki 16 papagajt...

Létezik, h valaki 16 papagajt tartson otthon és meg pár hörcsög öt?

Figyelt kérdés

2021. márc. 30. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha van pénze sok m²-s röpdére, rendes kajára plusz ami a hörcsögnek kell, és még ideje is az állatokra, akkor persze, nyugodtan. Csak kevés az ilyen ember
2021. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Sajnos akiket én ismerek, pont, hogy nem tartják őket jól, sötét, kicsi helyen vannak eléggé, ráadásul még apró ketrecbe zárt nyulaik is vannak..

2021. márc. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

10 madaram van, 2 egerem, 2 teknősöm és 2 macskám.

Létezik. De nem igazán értem a kérdést, ne haragudj!

2021. márc. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van 8 papagájom, két galambom, 6 fürjem, két malacom, egy hörcsögöm és két kutyám. Mindenkivel van foglalkozva, és tisztességes helyeken laknak. Van időm másra is. Az alatt az idő alatt, míg más egy órát pörgeti a facebookot, én játszom egyet a tengerimalacokkal, vagy a papikkal.
2021. márc. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Nekem 6 boám van :)

Szóval teljesen elképzelhető, hogy ennyi állata legyen.

Pl.: egy kb. 20 nm-es szobába a papagájok, a saját hálójában pedig hörcsögök vagy szétszorva a konyhába 1 hörcsög, nappaliba 2 és így tovább.

2021. márc. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
😏 akkor nem csak én vok a begyujtő állatokból 😁
2021. márc. 30. 23:31
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Persze.😉
2021. márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Nekem4cicám van.Amikor otthon vagyok foglalkozom velük sokat,mert kikövetelik,de nyílván azért vannak nekem,mert imádom őket,és nem teher játszani velük.A legjobb,amikor este mellém bújnak és a dorombolásukra alszom el.Annyira jó cicák,h ahogy lezárom a tvt,tudják,h alvás van,és addig alszanak,amíg én!:)
2021. márc. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!