Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Csak én tartom kissé kegyetlen...

Csak én tartom kissé kegyetlennek a kutyatartást?

Figyelt kérdés

Úgy értem ahhoz, hogy kutyát tudjon faragni a gazda a kedvencéből. Változó a jellemük, ezért lehet rángatni kell a pórázon, rászólni, ugatást harapást megelőzni, netán kikötni de ha valaki teszi ezt a kutya érdekében hogy szocializálódhasson rendesen, az sokszor nekem bántásnak is minősülhet, néha ez jön le.

Nekem nincs kutyusom, de így lehet nem is lesz.


2021. dec. 13. 08:41
1 2 3
 21/24 Feribácsi ***** válasza:
0%

Nem hiszem, hogy Amerikát, Angliát (a hanyatló nyugatot) kellene követnünk bármiben is! #20! Nem is csoda, hogy lepontoztak.

Ez Magyarország, Szűz Mária keresztény-konzervatív országa.

2021. dec. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Cesar Millan egy showman, neki betréningezik a kutyákat, mielőtt műsorba kerülnek. A falka a farkasoknál meg valójában család.
2021. dec. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
32%

"Akinek van ideje/kedve kutyával foglalkozni. Tudom, neked nincs! LOL"

Azért ne legyünk már álszentek. Az emberek túlnyomó többsége nem kutyásrendőr, vadász vagy más kutyás területen dolgozó, akinek a kutyája nem csak kedvenc, hanem munkatárs és gyakorlatilag csak aludni járnak haza.

Inkább az a jellemző, hogy lakásból reggel leviszik 10 percre, majd 8-9-10 órát van egyedül a kutya lakásban. Unalmában ugat, majd mire hazajön a gazdi a "futiba" leviszi fél órára. Abba a "futiba", aminél még a kertünk is jóval nagyobb. De mivel Fifi a kanapén aludhat, míg a gazdi filmet néz chipsszel, így minden megvan bocsájtva.

Én inkább azt mondanám, hogy néhány fajtán kívül sok benti kutyának sokkal nincs jobb sorsa, mint a láncon élő társainak. Kibírja, persze. De közel nem ideális.

2021. dec. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Feribácsi ***** válasza:
0%
Úgy néz ki itt egy kisgyerek több accounttal pontozgatja le a neki nem tetsző, egyébként reális és jó válaszokat.
2021. dec. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!