Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutyát vagy cicát?

Kutyát vagy cicát?

Figyelt kérdés

szeretnénk egy új családtagot. van két cicánk és egy kutyusunk, eredetileg kinti-benti tartással, de nem igen szeretnek bent lenni, ezért egy kifelyezetten benti kisállatot szeretnénk.

a kérdés csak az, hogy kutyát vagy cicát? mindent meg tudunk adni, amire szükségük van. szóval csak teljesen egyéni véleményt szeretnék kérni tőletek, ti melyiket választanátok és miért, vagy miért nem?



2021. dec. 30. 11:34
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
31%

#9es nekem így halt meg az előző cicám, vagy vmi ehhez hasonlóan. Igen nyilván nagyon fájt, DE a macskának is sokkal jobb odakint, pont úgy mint a kutyusnak. Nem tarthatod bezárva, folyton félve. Én csak akkor tartanám bent ha tudnám a szomszédról, hogy ennyire balfasz (bocsánat de én ezekre az emberekre, akik mérget tesznek ki vagy bármi, nem tudok mást mondani)

8-as voltam

2021. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Jól hangzik, de a delikvens is ennyire érzékeny és értő az állatok felé? Egyáltalán ő melyiket akarja?
2021. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
#19 köszönöm:) igen, a sport lenne a cél kutyussal. a közép ázsiaink nem éppen szeret cczni és hasonlók.
2021. dec. 30. 13:00
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nektek kell tudni. Én személy szerint nem tartanék macskát, mindig is kutyás ember voltam, de ez csak egyéni preferencia. Az érveim a kutya mellett: bújós, játékos, sokkal taníthatóbb és szófogadóbb, mint egy macska, nem mászkál a pulton és az asztalon, ha nem vagytok otthon, be tudjátok tenni egy szobakennelbe, hogy addig se romboljon a lakásban, amíg kölyök. Egy macskát nem tudsz bezárni, felmászik mindenre, hullik a szőre, kutyák között viszont vannak nem hullós szőrűek is.


Macska mellett nem tudok érvelni, mert sosem tartottam macskát :D

2021. dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
#22 ő ugyanúgy gondozza és törődik az állatainkkal, nincs megszabva kié, ugyanúgy családtagok és mindenki mindenkivel törődik. és ez a szömszédságra is igaz. ő inkább kutya felé hajlik a sport miatt, de a cicákat ugyanúgy imádja, ezért nem tud dönteni.
2021. dec. 30. 13:03
 26/28 A kérdező kommentje:
#24 köszönöm a választ! :)
2021. dec. 30. 13:04
 27/28 anonim ***** válasza:
80%
Akkor legyen kutyi! Iszonyat nagy pajtik lesznek majd, ha együtt járnak sportolni. Este meg ugyanúgy aludhatnak majd együtt, mint egy cicával. :)
2021. dec. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Cica!
2021. dec. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!