Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért nem látok varjakat?...

Miért nem látok varjakat? Megharagudtak és már nem jönnek?

Figyelt kérdés
Emlékszem régen dióval a csőrükben tipegtek össze vissza, meg itt károgtak. Idén mintha ez kimaradt volna. Hova tűntek?

#hó #varjú #Eltűntek #How are you? #Vagy majd még csak most fognak jönni? #A cinege meg tegnap is itt kukucskált befele az ablakomon🤷‍♂️
2022. jan. 2. 08:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Mikor régen? 90%-át kiirtották. Nálunk is 30 éve még fekete volt tőlük az ég, évek óta meg egyetlen páldány károg kétségbeesetten. Azért vannak még nagyobb csapatok egy-egy régióban.
2022. jan. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
itt van sok. gyere ide
2022. jan. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk is vannak, késő délután nagy csapatban jönnek az alvó helyükre. Múltkor rengeteget láttunk, örültem is nekik, hogy megint ilyen sokan vannak. Ami itt nagyon megfogyatkozott, az a veréb. Meg idén télen a fekete rigó. Máskor mindig itt harcoltak a vadszőlő bogyókért, most meg egyet se láttam.
2022. jan. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom hol laksz, de a városokban vannak ilyenkor, itt (Pécsen) is van egy csomó, minden kis zöld terület tele van velük.
2022. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%

Miért kellett lepontozni az egyes válaszomat? Olvassatok picit!

"Csak az a baj, hogy a varjúirtás olyan jól sikerült, hogy az állomány az eredeti 2,3 százalékára csökkent"

[link]

Azért, mert itt-ott sokat láttok, nincs sok. Ahogy írják: "1980-ban még ötvenszer ennyi varjúval számolhattunk."

2022. jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
5. Ez egy 10 éves cikk, a varjak meg minden évben szaporodnak...
2022. jan. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Nyíregyházán RENGETEG van. Az egyetem fáin éjszakáznak. Ha varjút akarsz, több ezret, gyere ide!
2022. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nyíregyházi vagyok😂

Úgylátszik akkor én nem vagyok elég figyelmes...

2022. jan. 2. 14:21
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Xd tényleg? Minden este berepülnek az egyetem fáira. Ott alszanak. Reggel meg 7 óra körül repülnek ki a mezőre táplálkozni.
2022. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Melyik részén laksz a városnak? Érkertben repdesnek dióval :).
2022. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!